Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Desktop Sidebar 1.05 Build 116

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Idea2
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 11 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5020

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Desktop Sidebar 1.05 Build 116

W Internecie istnieje wiele aplikacji, służących zwiększeniu funkcjonalności przeglądarek internetowych, systemów operacyjnych i narzędzi. Jedną z nich jest dostępna za free Desktop Sidebar. Dzięki niej dodasz do pulpitu Windowsa XP lub Windowsa 2000 boczny pasek gadżetów, znany z Windows Vista. Jeśli więc chcesz podrasować swój pulpit, wykonaj download Desktop Sidebar. Po instalacji pojawi się z boku pasek, na którym możemy mieć takie funkcje jak zegar systemowy, podgląd poczty, odtwarzacz muzyki, a także czytnik kanałów RSS. Możesz również wybrać oczywiście podręczny kalendarz. 

Choć nie ma wersji Desktop Sidebar po polsku, nie musisz znać języka, aby uruchomić i dostosować tą prostą, aczkolwiek pożyteczną aplikację, do swych potrzeb. Wjedź do działu Pulpit programy.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • FixWin 1.2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Desktop Sidebar 1.05 Build 116Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie