Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Desktop Sidebar 1.05 Build 116

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Idea2
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 11 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5018

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Desktop Sidebar 1.05 Build 116

W Internecie istnieje wiele aplikacji, służących zwiększeniu funkcjonalności przeglądarek internetowych, systemów operacyjnych i narzędzi. Jedną z nich jest dostępna za free Desktop Sidebar. Dzięki niej dodasz do pulpitu Windowsa XP lub Windowsa 2000 boczny pasek gadżetów, znany z Windows Vista. Jeśli więc chcesz podrasować swój pulpit, wykonaj download Desktop Sidebar. Po instalacji pojawi się z boku pasek, na którym możemy mieć takie funkcje jak zegar systemowy, podgląd poczty, odtwarzacz muzyki, a także czytnik kanałów RSS. Możesz również wybrać oczywiście podręczny kalendarz. 

Choć nie ma wersji Desktop Sidebar po polsku, nie musisz znać języka, aby uruchomić i dostosować tą prostą, aczkolwiek pożyteczną aplikację, do swych potrzeb. Wjedź do działu Pulpit programy.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7

 • Rainmeter

  Rainmeter 2 to bardzo użyteczna i ciekawa aplikacja, pozwalająca na zmianę pulpitu wedle uznania użytkownika.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Desktop Sidebar 1.05 Build 116Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie