Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Desktop Earth 2.1.1

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: CodeFromThe70s.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.08.2008
Rozmiar: 6,4 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1043

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Desktop Earth 2.1.1

Masz ochotę od czasu do czasu zmienić wygląd swojego pulpitu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie Desktop Earth za free. Ta prosta, a ciekawa aplikacja pozwala na zamienienie pulpitu w obraz Ziemi. Odświeża się w okresach czasu ustawianych przez użytkownika, umożliwiając obserwację zachmurzenia oraz pozycji ciał niebieskich.

Choć Desktop Earth nie jest po polsku, dzięki łatwości obsługi nie musisz znać języka, aby ją ustawić. Jeżeli więc masz ochotę na tego typu widoki na ekranie swego monitora, wykonaj download Desktop Earth . Aplikacja ma ledwie kilka MB, wiec pójdzie Ci to błyskawicznie.  Możesz zresztą przekonać się o tym w każdej chwili. Zobacz także inne Rozszerzenia powłoki pulpitu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Desktop Earth 2.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie