Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Desktop Earth 2.1.1

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: CodeFromThe70s.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.08.2008
Rozmiar: 6,4 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1036

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Desktop Earth 2.1.1

Masz ochotę od czasu do czasu zmienić wygląd swojego pulpitu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie Desktop Earth za free. Ta prosta, a ciekawa aplikacja pozwala na zamienienie pulpitu w obraz Ziemi. Odświeża się w okresach czasu ustawianych przez użytkownika, umożliwiając obserwację zachmurzenia oraz pozycji ciał niebieskich.

Choć Desktop Earth nie jest po polsku, dzięki łatwości obsługi nie musisz znać języka, aby ją ustawić. Jeżeli więc masz ochotę na tego typu widoki na ekranie swego monitora, wykonaj download Desktop Earth . Aplikacja ma ledwie kilka MB, wiec pójdzie Ci to błyskawicznie.  Możesz zresztą przekonać się o tym w każdej chwili. Zobacz także inne Rozszerzenia powłoki pulpitu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • Rainmeter

  Rainmeter 2 to bardzo użyteczna i ciekawa aplikacja, pozwalająca na zmianę pulpitu wedle uznania użytkownika.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Desktop Earth 2.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie