Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DeskSpace 1.5.5.3

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Otaku Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.08.2008
Rozmiar: 2.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1448

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DeskSpace 1.5.5.3

DeskSpace dostarcza użytkownikom Windows rozwiązań znanych z Linuksowych rozszerzeń Beryl czy Compiz Fusion, umożliwia uruchomienie systemu wirtualnych pulpitów w postaci popularnej "kostki" 3d.

Wirtualna kostka może być dowolnie obracana co ułatwia przełączalnie się pomiędzy dostępnymi panelami, program pozwala też obsługiwać wirtualne pulpity dostępne na różnych monitorach. DeskSpace by poprawnie działać wymaga zainstalowanej biblioteki Direcy X 9.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DeskSpace 1.5.5.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie