Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crystal Clear 1.0

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Crystal Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 16.6 Mb
System operacyjny: Windows XP, 2003
Liczba pobrań: 1548

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Crystal Clear 1.0

Masz dość wyglądu pulpitu swojego komputera? Czujesz, że warto by było coś zmienić? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie. Dostępny za darmo Crystal Clear 1.0 ma za zadanie sprawić, aby pulpit systemu operacyjnego stał się całkowicie inny! Jedną z największych zalet aplikacji jest to, że mamy tu całkowite bezpieczeństwo – w każdej chwili możesz odtworzyć poprzedni stan, jeśli więc nie spodobają Ci się zmiany dokonane przez Crystal Clear 1.0 za free, możesz powrócić do poprzedniego wyglądu.

Plik nie jest duży, jego waga to zaledwie 16,6 MB. Dlatego też download Crystal Clear 1.0 zajmie tylko moment. Program oferuje liczne style, a ponieważ co jakiś czas dochodzą kolejne, możesz często odświeżać wygląd swojego pulpitu. Chociaż nie ma wersji Crystal Clear 1.0 po polsku, to aplikacja jest dziecinnie łatwa w obsłudze i nie sprawi Ci problemu.

Pobierz zatem Crystal Clear 1.0 i zobacz, co potrafi! Mamy tu też użyteczną funkcję  ustalania koloru ikon folderów, co pozwala na ich łatwiejszą segregację. Dzięki temu możesz naprawdę odświeżyć design systemu operacyjnego. Bez problemu użyjesz Crystal Clear 1.0 na Windows 7.  Nie powinno być także kłopotów z używaniem Crystal Clear 1.0 na Vista. To samo dotyczy uruchomienia Crystal Clear 1.0 na XP i 2003.
A jeżeli nie używasz Windowsa, z pewnością zainteresuje Cię wieść, że mamy też wersją Crystal Clear 1.0 na Mac. Możesz więc używać programu również i na tym systemie. Jeżeli wiec chcesz odświeżyć sobie nieco oglądany codziennie widok, nie wahaj się! Program jest tak prosty w obsłudze, że nie potrzeba Ci nawet wersji Crystal Clear 1.0 pl.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Crystal Clear 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie