Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Clone Hunter 1.2

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Yavsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 423 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 792

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Clone Hunter 1.2

Clone Hunter 1.2 - to program do wyszukiwania duplikatów plików na dyskach twardych , obsługuje również dyski sieciowe.

Kryteria wyszukiwania stosowane przez Clone Hunter podlegają dowolnej konfiguracji, możeby poszukiwać plików o tej samej wielkości, rozszeżeniu, dacie utworzenia itp. Program oferuje również podstawowe opcje służące do zarządzania wynikami poszukiwań - np. podglą czy kasowanie niepotrzebnych plików. Również zakres wyszukiwania możeby dowolnie konfigurować zawężając go np. do wybranego folderu czy też szerszej struktury katalogów.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • FixWin 1.2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Clone Hunter 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie