Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blanker ScreenSaver

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Dawid Najgiebauer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 521

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Blanker ScreenSaver

Blanker ScreenSaver to prosty w budowie, choć nietypowy wygaszacz ekranu. Możemy go jednak skonfigurować według własnych potrzeb. Blanker ScreenSaver jest za darmo, możesz go więc pobrać w każdej chwili i uruchomić na swoim komputerze. A czy warto? Jak najbardziej.

Blanker ScreenSaver nie obciąża procesora. Możemy zabezpieczyć go hasłem, dzięki czemu możemy ustalić czas ponownej aktywacji od momentu uruchomienia się aplikacji. Dostępny za free Blanker ScreenSaver współpracuje z systemami wielomonitorowymi. Jest to jedna z najistotniejszych zmian w aktualnej wersji – 3.1. Aplikacja jest zoptymalizowana pod względem pobierania mocy procesora.

Download Blanker ScreenSaver pozwoli Ci więc na zaoszczędzenie zużywania energii w czasie, kiedy z tych czy innych powodów musisz odejść od komputera. System ten przeznaczony jest pod wszystkie aktualnie stosowane systemy z rodziny Windows, możesz więc używać go na XP i Vista. Najnowsza wersja Blanker ScreenSaver działa na Windows 7 bez zarzutu.

Jeżeli więc masz system operacyjny Microsoftu, pobierz Blanker ScreenSaver. Pozwoli Ci on na większy komfort pracy, a poprzez zastosowanie energooszczędnych rozwiązań umożliwi także wydłużenie żywotności monitora i procesora. Nie istnieją niestety wersje pod Mac czy Linux. Ale program jest wciąż modernizowany i rozszerzany, być może więc któregoś dnia użytkownicy tych OS doczekają się swoich wersji.

Jest to program całkowicie darmowy, możesz go pobrać bez żadnych opłat, jeśli jednak chcesz wyrazić uznanie dla jego autora, możesz dokonać dobrowolnej, dowolnej dotacji. Wszelkie szczegóły na ten temat znajdują się na oficjalnej stronie programu. Nim jednak tego dokonasz, pobierz Blanker ScreenSaver za darmo i wypróbuj jego działanie w praktyce!

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Blanker ScreenSaverAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie