Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BeamYourScreen

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: BeamYourScreen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 197

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BeamYourScreen

BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu. Taka funkcja może zostać z powodzeniem wykorzystana podczas różnego rodzaju warsztatów, prezentacji, a także szkoleń, pozwalając na szybkie zaprezentowanie treści znajdujących się na jednym komputerze, pozostałym zainteresowanym. Warto zaznaczyć, że liczba odbiorców danej sesji, nie może przekroczyć liczby 25 komputerów. Program umożliwia także przejęcie kontroli nad innymi komputerami, oczywiście za zgodą ich właścicieli a także na szybką zmianę osoby prezentującej, przy użyciu zaledwie jednego przycisku myszy, dzięki czemu BeamYourScreen doskonale sprawdza się jako narzędzie, nie tylko do wykładów, ale również do telekonferencji.

Z innych funkcji programu, warto wspomnieć jeszcze o możliwości wysyłania za jego pośrednictwem różnego rodzaju plików, a także nagrywania przeprowadzanych sesji w celu ich udokumentowania. Program oferuje również narzędzia wpływające na jakość prezentowanych treści, takie jak funkcja tablicy, która pozwala na podkreślenie czy zaznaczenie kolorem wybranych treści, a także funkcja pełnego ekranu, czy choćby automatycznego zoomu. BeamYourScreen dba również o bezpieczeństwo w trakcie sesji, umożliwiając użytkownikom prezentującym dane, ukrycie tych elementów pulpitu, które nie są ważne dla treści prezentacji, a także pozwalając na zamknięcie danej sesji, uniemożliwiając w ten sposób wejście nieautoryzowanym użytkownikom.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BeamYourScreenAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie