Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AlienGUIse 2

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Stardock Corporation, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.06.2011
Rozmiar: 28,6 MB
System operacyjny: Windows Vista
Liczba pobrań: 380

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AlienGUIse 2

AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego. Wykorzystuje do tego technologię Object Desktop (DesktopX, IconPacager, Theme Manager, WindowBlinds), dzięki czemu obsługa jest dziecinnie prosta. Dlatego też nie przeszkadza fakt, że nie ma wydania AlienGUIse 2 po polsku – nie potrzeba być ekspertem w języku angielskim, aby w pełni wykorzystać ten program.

Polecamy zatem jego download wszystkim użytkownikom Vista – przykłady jego użycia można zobaczyć w galerii przy tym opisie. Mamy tu pięć wbudowanych skórek – każda z nich to osobny zestaw elementów menu Start, okienek, belek i ikonek. Dodatkowo można pobierać i stosować inne – wszystko dzięki narzędziu AlienGUIse Theme Manager. Wystarczy tylko odwiedzić stronę WinCustomize. Co więcej, nie tylko za skórki nie musimy płacić, ale też i za sam program – jest on rozprowadzany na licencji freeware, czyli w pełni darmowy. Można więc w każdej chwili pobrać go z tej strony i przetestować osobiście – nie zapłacimy za to ani grosza.

Plik instalacyjny ma wielkość 28, 59 MB, więc jego pobieranie zajmie kilka chwil. Jeśli ktoś ma dość standardowego  wyglądu Visty, z pewnością zainteresuje go ta propozycja. Aby pobrać AlienGUIse 2 wystarczy tylko kliknąć na poniższy link. Jako ze nie kosztuje to ani grosza, warto spróbować – wszelkie zmiany można w każdej chwili cofnąć. Można także popatrzeć na grafiki w Internecie, prezentujące aplikację w działaniu.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AlienGUIse 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie