Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adrenaliner v1.139

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Adrenaliner
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.04.2009
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 934

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adrenaliner v1.139

Pobierz darmową aplikację Adrenaliner!

Czy masz monotonną pracę, w czasie której wpatrujesz się w ekran komputera? Jeżeli tak, zepewne po jakimś czasie masz uczucie znużenia. Pobierz bezpłatną aplikację ADRENALINER i zapomnij o nudzie!

Czym jest Adrenaliner? To użyteczna aplikacja, dzięki której zwalczysz nudę i monotonię. Potrzeba Ci do tego czegoś nieoczekiwanego, co zapewni Ci Adrenaliner. A w jaki sposób? Otóż niespodziewanie będzie wyświetlał na Twoim pulpicie efekty specjalne. Jakie? Różne: statyczne obrazki,animacje, zdjęcia, klipy audio i video - czyli wszystko, co może wyświetlić i twoja przeglądarka.

Pobierz darmowy program Adrenaliner i zacznij być zaskakiwany! Nigdy nie wiesz, co ukaże się na ekranie Twojego komputera...

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7

 • FixWin 1.2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adrenaliner v1.139Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie