Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adrenaliner v1.139

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Adrenaliner
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.04.2009
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 929

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adrenaliner v1.139

Pobierz darmową aplikację Adrenaliner!

Czy masz monotonną pracę, w czasie której wpatrujesz się w ekran komputera? Jeżeli tak, zepewne po jakimś czasie masz uczucie znużenia. Pobierz bezpłatną aplikację ADRENALINER i zapomnij o nudzie!

Czym jest Adrenaliner? To użyteczna aplikacja, dzięki której zwalczysz nudę i monotonię. Potrzeba Ci do tego czegoś nieoczekiwanego, co zapewni Ci Adrenaliner. A w jaki sposób? Otóż niespodziewanie będzie wyświetlał na Twoim pulpicie efekty specjalne. Jakie? Różne: statyczne obrazki,animacje, zdjęcia, klipy audio i video - czyli wszystko, co może wyświetlić i twoja przeglądarka.

Pobierz darmowy program Adrenaliner i zacznij być zaskakiwany! Nigdy nie wiesz, co ukaże się na ekranie Twojego komputera...

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Seven Transformation Pack

  Seven Transformation Pack 5 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy Windows XP i Vista, którzy chcieliby, aby ich pulpit zaczął wyglądać tak, jak pulpit przeciętnego użytkownika Windows 7

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • Rainmeter

  Rainmeter 2 to bardzo użyteczna i ciekawa aplikacja, pozwalająca na zmianę pulpitu wedle uznania użytkownika.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adrenaliner v1.139Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie