Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DisplayFusion Pro 7.3.3

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Binary Fortress Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.01.2016
Rozmiar: 17,53 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 37

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DisplayFusion Pro 7.3.3

DisplayFusion Pro to bardzo praktyczne narzędzie, którego główną rolą jest opanowanie i zarządzanie wieloma monitorami podłączonymi do komputera. Narzędzie to zastępuje opcje systemowe i dodaje wiele innych modułów oraz możliwości. 

Oczywiście najważniejszym elementem programu DisplayFusion Pro jest moduł przeznaczony do zarządzania podłączonymi monitorami. Za pomocą tego narzędzia będziemy w stanie dostosować rozdzielczość, głębię kolorów, częstotliwość odświeżania czy też orientację (pionową lub poziomą) poszczególnych urządzeń. Wszystkie wprowadzone zmiany oraz ustawienia możemy zapisać pod postacią wielu profili, a następnie wybierać konkretny zestaw ustawień, aby uniknąć czasochłonnej konfiguracji. To świetne rozwiązanie, gdy często zmieniamy sposób pracy lub komputera służy do wielu zadań. Profile możemy zmieniać ręcznie, za pomocą ikonki programu w zasobniku systemowym lub za pomocą przypisanych skrótów klawiszowych. 

Kolejną możliwością programu DisplayFusion Pro jest funkcja konfiguracji sposobu wyświetlania paska zadań oraz tapet, które mogą być wyświetlane jako jedność lub osobne składniki każdego z monitorów. Przykładowo, na kilku monitorach możemy mieć jeden pasek zadań oraz taką samą tapetę, jak również zupełnie inne pulpity i tapety. Możliwe jest także dostosowywanie poszczególnych aplikacji, tak aby uruchamiane były tylko na jednym z dostępnych monitorów. Przykładowo przeglądarka internetowa na pierwszym monitorze, programy biurowe na drugim, multimedia na trzecim itp. 

Po instalacji programu, na paskach tytułowych uruchomionych programów oraz otwartych okien wyświetlają się specjalne ikonki, które umożliwiają szybkie i łatwe przełączanie na konkretny monitor. DisplayFusion pozwala dostosowywać zachowanie okien przeciąganych do krawędzi ekranu, ich pozycję, ustalać wygaszacze ekranu dla każdego monitora z osobna itp. Program sprawdzi się szczególnie w przypadku użytkowników pracujących z różnymi projektami jednocześnie, jak również w przypadku graczy posiadających kilka monitorów do gier, pracy, Internetu itp. 

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • BeamYourScreen

  BeamYourScreen to ciekawa aplikacja, która umożliwia prezentowanie wybranego ekranu komputera w czasie rzeczywistym, innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • ViGlance

  ViGlance 2 to interesująca aplikacja, która pozwoli zamienić wygląd standardowych pulpitów Windows XP i Vista w stylu, jaki ma Windows 7.

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • WindowBlinds

  WindowBlinds 7.2 to interesująca propozycja dla każdego, kto nie lubi monotonii podczas używania komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DisplayFusion Pro 7.3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie