Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wxDev-C++ 7.0

Kategoria: Programowanie
Producent: wxDev-C++ 7.0
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.09.2009
Rozmiar: 546 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 349

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis wxDev-C++ 7.0

wxDev-C++ to rozszerzenie środowiska programistycznego Dev-C++. WxDevCPP jest środowiskiem DevCPP, w którym projektowane są programy oparte o wxWidgets - framework pozwalający na pisanie programów na różne platformy w tym samym kodzie. W programie wxDev-C++ możliwe jest wizualne tworzenie formularzy wxWidgets, projektowanie wyglądu aplikacji a także kojarzenie metod obiektów ze zdarzeniami. Program wyposażony jest w debugger umożliwiający podgląd wartości zmiennych, wyświetlanie zmiennych lokalnych i rejestrów procesora. Do tego wxDev-C++  posiada opcję uzupełniania kodu, podświetlania składni, przeglądania klas zawartych w projekcie. W programie wxDev-C++ znajdziemy także obsługę CVS. Program wxDev-C++ 7.0 dostępny jest za darmo. Darmowy wxDev-C++ 7.0 do pobrania z naszego serwisu już teraz.

wxDev-C++ zawiera wxWidgets Form Designer, który generuje źródła XRC XML, narzędzie do projektowania opcji “Drag and drop”. Edytor zawiera funkcje uzupełniania kodu, zarządzania projektem, profile projektu, w pełni konfigurowalne zaznaczanie składni, przeglądarka klas oraz organizer zadań. Program obsługuje CVS oraz MingW/Visual C++ (6, 2003, 2005, 2008). Dzięki wxDev-C++ można utworzyć aplikacje na Windows, konsole, biblioteki dynamiczne i statyczne. wxDev-C++ 7.0 to program, który jest stale rozwijany i każdy może dołączyć do zespołu deweloperów. Społeczność wxDev-C++ 7.0 stawia sobie za cel stworzenie darmowego, open-sourcowego środowiska programistycznego do projektowania RAD przy użyciu bibliotek wxWidgets.

Co zmieniono w wxDev-C++ 7.0? Najnowszy wxDev-C++ 7.0 nie ma błędów poprzednich edycji taki jak awaria przy pierwszym uruchomieniu. Naprawione zostały błędy w przycisku narzędzi, błędy z długimi ID, błędy w komentarzach jednoliniowych, szablony od tej edycji przeniesione zostały do wxdsgn plugin devpak, uaktualniono pliki pomocy, instalator i szablony. Są to tylko nieliczne z wielu usprawnień i poprawek wprowadzonych w programie.

Każdy może liczyć na kompleksową pomoc ze strony społeczności użytkowników wxDev-C++. Osoby zaczynające przygodę w programem wxDev-C++ mają za free dostęp do podręczników obsługi (tutorial). Zaawansowani użytkownicy odnajdą odpowiedzi na swoje pytania na forum wxDev-C++ 7.0. Osoby, które chciałby dołączyć do grona deweloperów wxDev-C++, mogą skontaktować się zespołem (szczegóły na stronie oficjalnej http://wxdsgn.sourceforge.net). Wiele tutoriali wxDev-C++ 7.0 po polsku nie jest jeszcze dostępnych. Dlatego też zespół zaprasza osoby gotowe pisać lub tłumaczyć podręczniki użytkownika dla programu. Ściągnij program wxDev-C++ 7.0 z naszego serwisu. Ze względu na mały rozmiar pliku instalacyjnego wxDev-C++ 7.0, jego download zajmuje zaledwie kilka sekund. Należy jednak pamiętać, że w procesie instalacji potrzebne jest łącze internetowe.

Kompatybilność wxDev-C++ z Windows wxDev-C++ działa na następujących systemach Windows: Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows 2000 i Windows XP. Nie ma na razie oficjalnych informacji dotyczących działania wxDev-C++ 7.0 na Windows 7. Nie wymagane jest dla wxDev-C++ 7.0 spolszczenie.

Licencja wxDev-C++
Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest na licencji GPL (General Public License). W praktyce znaczy to, że wxDev-C++ 7.0, tak jak freeware, jest darmowy. W żadnym wypadku wxDev-C++ 7.0 nie jest trial o ograniczonym działaniu – wxDev-C++ 7.0 działa w pełni przez cały czas ani nie trzeba wykupywać licencji. Autorzy wxDev-C++ 7.0 jedynie zachęcają do wolnych datków osoby, które uznają, że program jest pomocny w ich pracy. wxDev-C++ 7.0, wersja pl, również jest darmowa.

Jeśli jesteś zdecydowany wypróbować lub używać wxDev-C++ 7.0 pobierz go z naszego serwisu. Zapraszamy do działu Narzędzia, gdzie oprócz wxDev-C++ 7.0 znajdziesz inne programy potrzebne w programowaniu.

Podobne Programowanie

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.

 • InstallJammer

  InstallJammer 1.2.7 to darmowy (GNU - GPL) kreator programów instalacyjnych.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.

 • Dev-C++

  Dev-C++ jest to zintegrowane środowisko programistyczne IDE wykorzystywane na systemach operacyjnych z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: wxDev-C++ 7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie