Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wxDev-C 7.3

Kategoria: Programowanie
Producent: wxDev-C++ Developers
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2011
Rozmiar: 46,15 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 169

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis wxDev-C 7.3

wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji. Aplikacja pozwala na tworzenie programów w językach programistycznych C oraz C++. W porównaniu do innych środowisk tego typu, download wxDev-C++ oferuje wsparcie dla wxWidgets, a więc bibliotek klasy C++, które pozwalają na tworzenie oprogramowania dedykowanego dla różnych środowisk graficznych. Dzięki temu jego użytkownicy mogą w prostszy niż tradycyjny sposób, tworzyć środowiska graficzne dla swoich aplikacji. Ponadto program wspiera różnego rodzaju kompilatory, zarówno te tworzone przez Microsoft, jak i MinGW.

Jeżeli chodzi o pozostałe funkcje środowiska wxDev-C++, to są one bardzo zbliżone do tego co możemy znaleźć w innych tego typu programach. Aplikacja posiada zintegrowane narzędzie do debugowania, a także sporo opcji edytorskich. Do najważniejszych należą przeglądarka klas, funkcja uzupełniania kodu, kolorowania wybranych elementów składni, a także możliwość obsługi wielu projektów. Ponadto program charakteryzuje się czytelnym interfejsem w języku polskim, z którym nawet początkujący programista nie powinien mieć żadnych problemów.

Podobne Programowanie

 • NetBeans

  NetBeans to zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie, modyfikowanie, a także konserwację różnego rodzaju oprogramowania.

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • InstallJammer

  InstallJammer 1.2.7 to darmowy (GNU - GPL) kreator programów instalacyjnych.

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: wxDev-C 7.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie