Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wxDev-C 7.3

Kategoria: Programowanie
Producent: wxDev-C++ Developers
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2011
Rozmiar: 46,15 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 173

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis wxDev-C 7.3

wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji. Aplikacja pozwala na tworzenie programów w językach programistycznych C oraz C++. W porównaniu do innych środowisk tego typu, download wxDev-C++ oferuje wsparcie dla wxWidgets, a więc bibliotek klasy C++, które pozwalają na tworzenie oprogramowania dedykowanego dla różnych środowisk graficznych. Dzięki temu jego użytkownicy mogą w prostszy niż tradycyjny sposób, tworzyć środowiska graficzne dla swoich aplikacji. Ponadto program wspiera różnego rodzaju kompilatory, zarówno te tworzone przez Microsoft, jak i MinGW.

Jeżeli chodzi o pozostałe funkcje środowiska wxDev-C++, to są one bardzo zbliżone do tego co możemy znaleźć w innych tego typu programach. Aplikacja posiada zintegrowane narzędzie do debugowania, a także sporo opcji edytorskich. Do najważniejszych należą przeglądarka klas, funkcja uzupełniania kodu, kolorowania wybranych elementów składni, a także możliwość obsługi wielu projektów. Ponadto program charakteryzuje się czytelnym interfejsem w języku polskim, z którym nawet początkujący programista nie powinien mieć żadnych problemów.

Podobne Programowanie

 • Inno Setup 5.4

  Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe).

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.

 • NetBeans

  NetBeans to zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie, modyfikowanie, a także konserwację różnego rodzaju oprogramowania.

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: wxDev-C 7.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie