Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinMerge 2.8.6

Kategoria: Programowanie
Producent: WinMerge
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 2,9 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 111

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis WinMerge 2.8.6

WinMerge to użyteczna aplikacja przeznaczona do porównywania plików tekstowych, zawierających tak tekst, jak i kod programu. Download WinMerge 2.8.6 przyda się z pewnością każdemu, kto tylko potrzebuje dokonywania tego typu porównań.  Program obsługuje formaty Dos, Unix oraz Mac.

Ta wersja do pobrania to WinMerge 2.8.6 po polsku, więc nie będziesz mieć problemów ze zorientowaniem się w konfiguracji, opcjach i ustawieniach. Aplikacja pokazuje teksty w wygodny sposób, dzieląc ekran na dwa okna. Pobierz WinMerge 2.8.6 za free i zobacz samemu, jak ułatwi Ci to pracę. Z pewnością nie pożałujesz tej decyzji, tym bardziej że dzięki pluginom możesz zwiększyć możliwości programu. Zobacz także inne podobne aplikacje w dziale Programowanie.

Podobne Programowanie

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.

 • Resource Hacker

  Resource Hacker 3.4.0.79 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów, którzy szukają dobrego narzędzia do edycji plików Win32. Dzięki niemu możemy otwierać .exe, .ocx., .dll, .cpl i .src.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • InstallJammer

  InstallJammer 1.2.7 to darmowy (GNU - GPL) kreator programów instalacyjnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinMerge 2.8.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie