Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinMerge 2.8.6

Kategoria: Programowanie
Producent: WinMerge
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 2,9 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 111

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis WinMerge 2.8.6

WinMerge to użyteczna aplikacja przeznaczona do porównywania plików tekstowych, zawierających tak tekst, jak i kod programu. Download WinMerge 2.8.6 przyda się z pewnością każdemu, kto tylko potrzebuje dokonywania tego typu porównań.  Program obsługuje formaty Dos, Unix oraz Mac.

Ta wersja do pobrania to WinMerge 2.8.6 po polsku, więc nie będziesz mieć problemów ze zorientowaniem się w konfiguracji, opcjach i ustawieniach. Aplikacja pokazuje teksty w wygodny sposób, dzieląc ekran na dwa okna. Pobierz WinMerge 2.8.6 za free i zobacz samemu, jak ułatwi Ci to pracę. Z pewnością nie pożałujesz tej decyzji, tym bardziej że dzięki pluginom możesz zwiększyć możliwości programu. Zobacz także inne podobne aplikacje w dziale Programowanie.

Podobne Programowanie

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.

 • Firebird

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinMerge 2.8.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie