Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinMerge 2.10.2

Kategoria: Programowanie
Producent: WinMerge
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 11.11.2008
Rozmiar: 3.2 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 147

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis WinMerge 2.10.2

WinMerge to użyteczna aplikacja, powstała jako pomoc dla każdego, kto potrzebuje porównywać pliki tekstowe. Dotyczy to normalnego tekstu, jak też i kodu programu. Download 2.10.2 z pewnością ułatwi życie każdemu, kto tylko potrzebuje dokonywania tego typu porównań.  Program obsługuje takie formaty jak Mac, Dos, Unix i inne.

Ta wersja do pobrania to 2.10.2 po polsku, więc nie będziesz mieć problemów ze zorientowaniem się w konfiguracji programu, jego opcjach i ustawieniach. Aplikacja pokazuje teksty w wygodny sposób, dzieląc ekran na dwa okna. Pobierz zatem 2.10.2 za free i zobacz samemu, jak ułatwi Ci to pracę. Z pewnością nie pożałujesz tej decyzji, tym bardziej że dzięki licznym pluginom możesz zwiększyć możliwości programu. Pobierz za darmo inne programy do programowania.

Podobne Programowanie

 • NetBeans

  NetBeans to zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie, modyfikowanie, a także konserwację różnego rodzaju oprogramowania.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.

 • Firebird

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.

 • Dev-C++

  Dev-C++ jest to zintegrowane środowisko programistyczne IDE wykorzystywane na systemach operacyjnych z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinMerge 2.10.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie