Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinMerge 2.12

Kategoria: Programowanie
Producent: WinMerge
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2011
Rozmiar: 3.06 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 218

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinMerge 2.12

WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych. Aplikacja ta została stworzona przede wszystkim z  myślą o programistach, którzy bardzo często tracą sporo czasu na porównanie różnych kodów, a dzięki download WinMerge mogą go sporo zaoszczędzić. Program charakteryzuje się bardzo czytelnym interfejsem, który w graficzny sposób, m.in. podkreślając wybrane wersy, wskazuje różnice w dwóch wybranych dokumentach. Zresztą to od użytkownika zależy w jaki sposób program będzie dokonywał porównania wybranych plików, a wszystko za sprawą licznych opcji, które pozwalają na zaawansowaną konfigurację procesu porównywania.

Aplikacja obsługuje różne formaty plików, zarówno te używane w Windows, jak i Linux czy Mac OS X, a także oferuje wsparcie dla UNICODE. Oprócz możliwości porównywania plików tekstowych, WinMerge dostępny na pobierz pozwala także na porównywanie folderów, pod kątem rozmiaru, czy też daty utworzenia. Program oferuje również wsparcie dla archiwów w formatach 7-zip i może być dodatkowo rozbudowywany o różnego rodzaju pluginy, dostępne choćby na stronie twórców.  WinMerge nie jest dostępny po polsku, ale jest to na tylko prosty w obsłudze program, że nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. 

Podobne Programowanie

 • InstallJammer

  InstallJammer 1.2.7 to darmowy (GNU - GPL) kreator programów instalacyjnych.

 • Firebird

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • BlueJ 3

  BlueJ 3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji w języku Java. Szczególny nacisk kładzie się tu na początkujących, którzy mogą dzięki temu nauczyć się wszystkich niezbędnych rzeczy przy używaniu tego języka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinMerge 2.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie