Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unity 4.1.2

Kategoria: Programowanie
Producent: Unity Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.11.2011
Data modyfikacji: 29.03.2013
Rozmiar: 650 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 357

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unity 4.1.2

Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet  Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3. Dzięki tej aplikacji możemy również tworzyć gry na urządzenia przenośne takie jak iPad, iPod Touch, iPhone oraz urządzenia z systemem Android. Program posiada edytor graficzny, silnik fizyki, wsparcie dla OpenGL oraz DirectX, system tworzenia oraz manipulacji cząsteczek, możliwość tworzenia własnych skryptów oraz importu modeli 3D z aplikacji Maya, Cinema 4D, 3 DS Max, Blender oraz Cheetah3D. Program obsługuje czcionki typu TrueType, obsługuje warstwy – pliki PSD, posiada system generowania świateł i cieni oraz wiele więcej innych dodatkowych funkcji i narzędzi.
Najnowsza wersja programu posiada wsparcie dla urządzeń z systemem Android. Zaopatrzona jest również w jeden z najlepszych na rynku systemów mapowania świateł, system kontroli dźwięku, debugger oparty o MonoDevelop, system renderowania  oświetlenia, dzięki któremu możemy umieścić tysiące źródeł światła nie tracąc na wydajności. Mamy tu również efekty soczewki, przeglądarkę zasobów z możliwością tagowania oraz wyszukiwania. Podczas pierwszego uruchomienia musimy się zarejestrować oraz wybrać czy będziemy korzystać z darmowej wersji czy z 30 dniowej wersji testowej.


Podobne Programowanie

 • NetBeans

  NetBeans to zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie, modyfikowanie, a także konserwację różnego rodzaju oprogramowania.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unity 4.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie