Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unity 4.1.2

Kategoria: Programowanie
Producent: Unity Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.11.2011
Data modyfikacji: 29.03.2013
Rozmiar: 650 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 362

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unity 4.1.2

Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet  Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3. Dzięki tej aplikacji możemy również tworzyć gry na urządzenia przenośne takie jak iPad, iPod Touch, iPhone oraz urządzenia z systemem Android. Program posiada edytor graficzny, silnik fizyki, wsparcie dla OpenGL oraz DirectX, system tworzenia oraz manipulacji cząsteczek, możliwość tworzenia własnych skryptów oraz importu modeli 3D z aplikacji Maya, Cinema 4D, 3 DS Max, Blender oraz Cheetah3D. Program obsługuje czcionki typu TrueType, obsługuje warstwy – pliki PSD, posiada system generowania świateł i cieni oraz wiele więcej innych dodatkowych funkcji i narzędzi.
Najnowsza wersja programu posiada wsparcie dla urządzeń z systemem Android. Zaopatrzona jest również w jeden z najlepszych na rynku systemów mapowania świateł, system kontroli dźwięku, debugger oparty o MonoDevelop, system renderowania  oświetlenia, dzięki któremu możemy umieścić tysiące źródeł światła nie tracąc na wydajności. Mamy tu również efekty soczewki, przeglądarkę zasobów z możliwością tagowania oraz wyszukiwania. Podczas pierwszego uruchomienia musimy się zarejestrować oraz wybrać czy będziemy korzystać z darmowej wersji czy z 30 dniowej wersji testowej.


Podobne Programowanie

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.

 • wxDev-C

  wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji.

 • Firebird

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unity 4.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie