Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UltraEdit 19.00.1031

Kategoria: Programowanie
Producent: IDM Computer Solutions, Inc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.06.2011
Data modyfikacji: 16.04.2013
Rozmiar: 38,67 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 174

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis UltraEdit 19.00.1031

UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze. Program doskonale radzi sobie nie tylko z klasycznymi plikami tekstowymi, ale również z HTML, PHP, a nawet plikami HEX, dzięki czemu jest on dość popularny wśród programistów. W porównaniu do innych aplikacji tego typu UltraEdit łączy funkcje kilku programów i pozwala, m.in. na kolorowanie składni w wielu językach, czy też wysyłanie zedytowanych plików bezpośrednio na serwer. Program obsługuje większość języków programistycznych, takich jak C/C++, Cobol, Fortran, Pascal, Perl, Plb, Visual Basic, Vb Script, ASP, C#, CSS, TeX / LaTeX, HTML, Java, Javascript, Ecma / Ecmascript, PHP, Python, XML, Microsoft Assembler, AT&T Asembler oraz Netwide Assembler.

Z pozostałych opcji tego programu warto wymienić jeszcze wbudowany klient FTP, który doskonale radzi sobie z pobieraniem plików i wysyłaniem ich na serwer.  Oferuje on wsparcie dla SFTP, a także pozwala na obsługę kilku kont. Ponadto program umożliwia pracę na plikach, które są większe niż 4GB, udostępnia użytkownikom zaawansowany moduł pisowni, a także szereg opcji ułatwiających przeszukiwanie wskazanych plików. Jedną z wad tej aplikacji jest natomiast brak UltraEdit pl oraz to że za pełną wersję programu musimy niestety zapłacić. Na szczęście możliwy jest download UltraEdit w wersji testowej, która pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni, co w zupełności wystarcza by zapoznać się z licznymi opcjami tego rozbudowanego edytora tekstowego. 

Podobne Programowanie

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • InstallJammer

  InstallJammer 1.2.7 to darmowy (GNU - GPL) kreator programów instalacyjnych.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UltraEdit 19.00.1031Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie