Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tobi 1.1

Kategoria: Programowanie
Producent: Inter-Spider
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 2,2 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 278

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Tobi 1.1

Opis producenta

TOBI jest uniwersalnym systemem bazodanowym, gdzie użytkownik sam decyduje o obszarze zastosowań (tak, nie pojedynczego zastosowania, ale wielu jednocześnie zastosowań...) programu. TOBI pozwala dowolnie określić przeznaczenie obszaru bazodanowego - który dalej umownie będziemy nazywać „katalogiem” - poprzez wyliczenie cech, którymi będą opisywane wszystkie zapisy (rekordy) danego katalogu. Zauważmy wszakże, że tych katalogów może być wiele (ilość nie jest limitowana) - a każdy może być opisany innym zespołem cech! Co to w praktyce oznacza? Ano, nic innego, tylko to, że przy pomocy jednej i tej samej aplikacji możemy prowadzić magazyn, utrzymywać w niej bazę danych osobowych pracowników lub klientów, prowadzić w niej zapisy, dajmy na to, dokonywanych pomiarów meteorologicznych... co tylko będzie można opisać udostępniony­m zespołem cech, które sami nazwiemy. Wszystkie te obszary bazodanowe („katalogi”) będą do dyspozycji w ramach jednej i tej samej aplikacji, a użytkownik będzie mógł przełączać się między nimi stosownie do potrzeby chwili. Program posiada również tryb pracy jako aplikacji obsługi magazynu (odnotowuje zmiany stanów mag.). Umożliwia import danych do bazy z tekstowego pliku w formacie CSV (czyli informacji wyeksportowanych np. z arkusza Excela, bądź OOCalc-a).

Podobne Programowanie

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • Firebird

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.

 • Resource Hacker

  Resource Hacker 3.4.0.79 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów, którzy szukają dobrego narzędzia do edycji plików Win32. Dzięki niemu możemy otwierać .exe, .ocx., .dll, .cpl i .src.

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tobi 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie