Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SQL Server 2005 Express Edition Toolkit SP2

Kategoria: Programowanie
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 230 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2434

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SQL Server 2005 Express Edition Toolkit SP2

SQL Server 2005 Express Edition Toolkit SP2 to bezpłatny, dostarczany przez Microsoft Co. zestaw narzędzi do zarządzania bazami danych.

Aplilacja dostaracza narzędzi i zasobów dla baz danych, wyposarzonych w graficzne interfejsy. Pakiet się z dwóch zasadniczych elementów: - SQL Server 2005 Management Studio Express Edition - programu do zarządzania zawartością baz; - Business Intelligence Development Studio (BIDS) - narzędzia do tworzenia raportów.

Podobne Programowanie

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.

 • Resource Hacker

  Resource Hacker 3.4.0.79 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów, którzy szukają dobrego narzędzia do edycji plików Win32. Dzięki niemu możemy otwierać .exe, .ocx., .dll, .cpl i .src.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SQL Server 2005 Express Edition Toolkit SP2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie