Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SQL Server 2005 Express Edition Toolkit SP2

Kategoria: Programowanie
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 230 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2432

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SQL Server 2005 Express Edition Toolkit SP2

SQL Server 2005 Express Edition Toolkit SP2 to bezpłatny, dostarczany przez Microsoft Co. zestaw narzędzi do zarządzania bazami danych.

Aplilacja dostaracza narzędzi i zasobów dla baz danych, wyposarzonych w graficzne interfejsy. Pakiet się z dwóch zasadniczych elementów: - SQL Server 2005 Management Studio Express Edition - programu do zarządzania zawartością baz; - Business Intelligence Development Studio (BIDS) - narzędzia do tworzenia raportów.

Podobne Programowanie

 • Resource Hacker

  Resource Hacker 3.4.0.79 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów, którzy szukają dobrego narzędzia do edycji plików Win32. Dzięki niemu możemy otwierać .exe, .ocx., .dll, .cpl i .src.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SQL Server 2005 Express Edition Toolkit SP2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie