Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SQL Calc & Report Express 3.5.00

Kategoria: Programowanie
Producent: TGSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 8,2 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 341

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SQL Calc & Report Express 3.5.00

Opis producenta

Program jest uniwersalnym rozwiązaniem, które posiada system raportowania oraz dodatek pozwalający na szybkie otwieranie tabel różnego typu. * Raportowanie z różnych baz danych za pomocą SQL. * DODATEK. Praca z tabelami - z wykorzystaniem wbudowanego Arkusza Kalkulacyjnego. Na rynku używanych jest wiele programów, które wspomagają: zarządzanie, finanse, administrację, księgowość, sprzedaż, itd... Część z nich napisanych jest dla systemu DOS i chociaż uruchamiane są "pod Windows®" w oknie tego systemu, to ich możliwości pozostały te same. Inne systemy ograniczone są funkcjonalnością, która z góry została określona przez producenta. W jednym przypadku z powodu stosowanej technologii, w drugim z powodów ekonomicznych (obniżenie ceny). Z programów takich możemy uzyskać tylko podstawowe informacje, potrzebne w celach podatkowych i sprawozdawczości finansowej. Niejednokrotnie stosujemy oprogramowanie różnych producentów jednocześnie, co również ujemnie wpływa na możliwości analiz. Program SQL Calc & Report Express umożliwia definiowanie i wykonywanie raportów z różnych baz. Dane mogą być pobierane z tych systemów w trybie bezpośrednim i przetwarzane za pomocą SQL, mimo iż posiadane programy nie korzystają z tej technologii. Aktualnie program może pracować z bazami danych: * Advantage (stosowane przez TGSoft) * xBase (DBF/NTX/CDX) (tj. Clipper, DBASE, FOX) * Clarion (programy dla DOS firmy CDN) * MS ACCESS, MS SQL Server * i wieloma, wieloma innymi, do których mamy sterowniki OLE DB I ODBC (za pomocą ADO)

Podobne Programowanie

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.

 • NetBeans

  NetBeans to zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie, modyfikowanie, a także konserwację różnego rodzaju oprogramowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SQL Calc & Report Express 3.5.00Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie