Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SQL Calc & Report Express 3.5.00

Kategoria: Programowanie
Producent: TGSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 8,2 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 339

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SQL Calc & Report Express 3.5.00

Opis producenta

Program jest uniwersalnym rozwiązaniem, które posiada system raportowania oraz dodatek pozwalający na szybkie otwieranie tabel różnego typu. * Raportowanie z różnych baz danych za pomocą SQL. * DODATEK. Praca z tabelami - z wykorzystaniem wbudowanego Arkusza Kalkulacyjnego. Na rynku używanych jest wiele programów, które wspomagają: zarządzanie, finanse, administrację, księgowość, sprzedaż, itd... Część z nich napisanych jest dla systemu DOS i chociaż uruchamiane są "pod Windows®" w oknie tego systemu, to ich możliwości pozostały te same. Inne systemy ograniczone są funkcjonalnością, która z góry została określona przez producenta. W jednym przypadku z powodu stosowanej technologii, w drugim z powodów ekonomicznych (obniżenie ceny). Z programów takich możemy uzyskać tylko podstawowe informacje, potrzebne w celach podatkowych i sprawozdawczości finansowej. Niejednokrotnie stosujemy oprogramowanie różnych producentów jednocześnie, co również ujemnie wpływa na możliwości analiz. Program SQL Calc & Report Express umożliwia definiowanie i wykonywanie raportów z różnych baz. Dane mogą być pobierane z tych systemów w trybie bezpośrednim i przetwarzane za pomocą SQL, mimo iż posiadane programy nie korzystają z tej technologii. Aktualnie program może pracować z bazami danych: * Advantage (stosowane przez TGSoft) * xBase (DBF/NTX/CDX) (tj. Clipper, DBASE, FOX) * Clarion (programy dla DOS firmy CDN) * MS ACCESS, MS SQL Server * i wieloma, wieloma innymi, do których mamy sterowniki OLE DB I ODBC (za pomocą ADO)

Podobne Programowanie

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.

 • BlueJ 3

  BlueJ 3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji w języku Java. Szczególny nacisk kładzie się tu na początkujących, którzy mogą dzięki temu nauczyć się wszystkich niezbędnych rzeczy przy używaniu tego języka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SQL Calc & Report Express 3.5.00Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie