Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SharpDevelop 4.1

Kategoria: Programowanie
Producent: IC#Code
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.11.2011
Rozmiar: 16,47 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 216

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SharpDevelop 4.1

SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE. Można w nim tworzyć projekty C#, Boo, VB.NET na platwormę .NET, która została stworzona głównie na potrzeby systemów z rodziny Windows. Do głównych funkcji programu możemy zaliczyć kolorowanie składni, tworzenie okienek graficznych przy pomocy metody przeciągnij i upuść, auto uzupełnianie składni, dla języków  HTML, C#, ASP,  ASP.NET,  XML, VBScript, VB.NET dostępne jest kolorowanie składni. Program posiada wbudowany edytor XML oraz debugger. SharpDevelop swoimi funkcjami oraz wyglądem przypomina program Visual Studio, dzięki czemu użytkownicy, którzy mieli już do czynienia z rozwiązaniami firmy Microsoft z pewnością będą mogli sprawniej poruszać się w tym środowisku. Możliwości programu mogą być rozbudowywane przez zastosowanie licznych wtyczek. SharpDevelop obsługuje biblioteki  Compact Framework, Mono oraz  Microsoft .NET Framework w wersjach od 2.0 do 3.5.

Podobne Programowanie

 • Resource Hacker

  Resource Hacker 3.4.0.79 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów, którzy szukają dobrego narzędzia do edycji plików Win32. Dzięki niemu możemy otwierać .exe, .ocx., .dll, .cpl i .src.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SharpDevelop 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie