Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Robotics Developer Studio 2008 - RDS

Kategoria: Programowanie
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 158

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Robotics Developer Studio 2008 - RDS


Robotics Developer Studio RDS to zaawansowane narzędzie, które pozwala na tworzenie oprogramowania dla robotów.  Program jest tworzony przez Microsoft, a wyróżnia go fakt, że Robotics Developer Studio jest za darmo udostępniany wszystkim zainteresowanym w wersji Express. Istnieją jeszcze dwie kolejne wersje, a mianowicie Academic – skierowana głównie do studentów i Standard zawierająca najwięcej opcji. Robotics Developer Studio Standard nie jest za free.

Jeśli chodzi o zmiany w najnowszej odsłonie to jest ich naprawdę sporo. Do najważniejszych należą zwiększenie szybkości działania, a także usprawnienie działania Visual Programming Language i Visual Simulation Environment. Ponadto twórcy dodali nową funkcję, a mianowicie DSS Log Analyzer. Możliwe jest uruchomienie Robotics Developer Studio pod Windows 7, Vista, a także pod Windows XP z zainstalowanym Service Pack 2. Nie istnieje natomiast specjalna wersja Robotics Developer Studio pod Mac i Linux. Download Robotics Developer Studio to oferta zwłaszcza dla  studentów i ludzi znających się na zaawansowanym programowaniu.

Robotics Developer Studio nie jest po polsku, jednak programiści nie powinni mieć problemów z obsługą tej aplikacji. Na pewno Robotics Developer Studio pl mogłaby znacznie ułatwić korzystanie nowicjuszom, jednak jak na razie jest ona nie dostępna. Robotics Developer Studio do pobrania z naszej strony pozwala na sprawdzenie się w świcie wirtualnych robotów.

Podobne Programowanie

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • Inno Setup 5.4

  Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe).

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Robotics Developer Studio 2008 - RDSAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie