Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resource Hacker 3.6

Kategoria: Programowanie
Producent: Angus Johnson
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2010
Rozmiar: 0.73 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1082

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Resource Hacker 3.6

Resource Hacker 3.4.0.79 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów, którzy szukają dobrego narzędzia do edycji plików Win32. Dzięki niemu możemy otwierać .exe, .ocx., .dll, .cpl i .src. Pozwala to na takie rzeczy jak modyfikacje tekstów, jakie widać w oknach dialogowych, podpisów pod przyciskami i wyborami, a nawet na operacje z obiektami multimedialnymi. Chociaż nie ma edycji Resource Hacker po polsku, to jednak każdy programista zapewne zna dobrze angielski, więc nie jest to problem.

Polecamy tam program zaawansowanym użytkownikom. Jeśli się do nich zaliczasz – pobierz Resource Hacker i zacznij z niego korzystać. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, więc spróbowanie nic Cię nie kosztuje. Dla wygody użytkownika program pozwala na pracę w wizualnym edytorze okienek. Pozwala to od razu śledzić wprowadzane zmiany. Dodatkowo masz przyciski kontrolek, które można zamieszczać na modyfikowanej aplikacji. Resource Hacker uruchomisz na Windows 7 32-bit. Nie będzie także kłopotów z działaniem programu na Vista i XP. Jednak wypada ostrzec, że nie znający dobrze tematu użytkownicy nie powinni w ogóle zabierać się do modyfikacji wymienionych plików. Warto też dodać, że aplikacja posiada wbudowany kompilator skryptów z definicjami zasobów. Możesz także dzięki niemu dodawać je do aplikacji zewnętrznych.

Jest to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje przeglądać w łatwy i wygodny sposób zasoby danej aplikacji. W dodatku za wykorzystywanie programu nie trzeba uiszczać żadnych opłat, polecamy więc wypróbować go!

Podobne Programowanie

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • Dev-C++

  Dev-C++ jest to zintegrowane środowisko programistyczne IDE wykorzystywane na systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Resource Hacker 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie