Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ResEdit 1.4.4.6

Kategoria: Programowanie
Producent: Julien Audo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.11.2008
Rozmiar: 495 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 308

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ResEdit 1.4.4.6

ResEdit 1.4.4.6 to narzędzie do edycji i tworzenia plików *.rc dla aplikacji Microsoft Visual Studio.

W plikach *.rc przechowywane są informacje dotyczące wyglądu aplikacji pracujących w środowisku Win32 oraz wykorzystywania przez nie zasobów systemowych. ResEdit jest edytorem służącym do zmiany tych ustawień bądź do pisania od nowa całych plików definiujących wygląd poszczególnych elementów aplikacji, posiada równiez prosty edytor graficzny. RedEdit pozwala na zapisanie wyników naszej pracy jako gotowego pliku *.rc lub wygenerowania kodu C++.

Podobne Programowanie

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • InstallJammer

  InstallJammer 1.2.7 to darmowy (GNU - GPL) kreator programów instalacyjnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ResEdit 1.4.4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie