Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ResEdit 1.4.4.6

Kategoria: Programowanie
Producent: Julien Audo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.11.2008
Rozmiar: 495 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 307

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ResEdit 1.4.4.6

ResEdit 1.4.4.6 to narzędzie do edycji i tworzenia plików *.rc dla aplikacji Microsoft Visual Studio.

W plikach *.rc przechowywane są informacje dotyczące wyglądu aplikacji pracujących w środowisku Win32 oraz wykorzystywania przez nie zasobów systemowych. ResEdit jest edytorem służącym do zmiany tych ustawień bądź do pisania od nowa całych plików definiujących wygląd poszczególnych elementów aplikacji, posiada równiez prosty edytor graficzny. RedEdit pozwala na zapisanie wyników naszej pracy jako gotowego pliku *.rc lub wygenerowania kodu C++.

Podobne Programowanie

 • InstallJammer

  InstallJammer 1.2.7 to darmowy (GNU - GPL) kreator programów instalacyjnych.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.

 • Inno Setup 5.4

  Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe).

 • Resource Hacker

  Resource Hacker 3.4.0.79 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów, którzy szukają dobrego narzędzia do edycji plików Win32. Dzięki niemu możemy otwierać .exe, .ocx., .dll, .cpl i .src.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ResEdit 1.4.4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie