Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

REPCoder 9.1

Kategoria: Programowanie
Producent: Mariusz Nogala
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.09.2011
Data modyfikacji: 15.12.2011
Rozmiar: 5,45 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 268

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis REPCoder 9.1

Jeśli potrzebujesz zaawansowanego programu umożliwiającego sprawne programowanie a także obsługę raportów bazodanowych, przetestuj REPCoder. Aplikacja ta pozwala na tworzenie zróżnicowanych i profesjonalnych raportów bazodanowych i przeznaczona jest głównie dla zawodowców (czego przyczyną jest wymóg przynajmniej średniozaawansowanej znajomości składni SQL oraz umiejętności programowania).

Spełniającym ww. wymagania narzedzie to powinno przypaść go gustu. Wydajność, prędkość przetrwarzania danych oraz oszczędność mozna z całą pewnością wymienić wśród zalet tego oprogramowania. Pośród innych zalet uwagę przykuwać mogą między innymi: statystyki, różne opcje prezentowania danych, czy opcja wyboru języka, w którym prezentowane są dane.

Podczas komunikowania z badami danych wykorzystywane są 3 interfejsy:
-BDE (IDEAPI32.DLL)
-Interbace/Firebird (FBCLIENT.DLL / GDS32.DLL)
-ODBC (ODBC32.DLL)


REPCoder napisano w C/C++.
Uwaga! Narzędzie nie posiada instalatora.

Podobne Programowanie

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: REPCoder 9.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie