Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PSPad 4.5

Kategoria: Programowanie
Producent: Prog-Soft s.r.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1269

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PSPad 4.5

PSPad editor to świetny, darmowy edytor dla każdego, kto zajmuje się programowaniem. Został on stworzony aby pomóc każdemu, kto zaczyna pisać, a także zaawansowani programiści docenią jego zalety. PSPad jest darmowy – możesz więc zacząć swoją przygodę z programowaniem od niego. Najnowsza wersja to PSPad 4.5.

Edytor PSPad pozwala na edytowanie wielu rodzajów plików – ich wielkość nie ma znaczenia. PSPad freeware automatycznie podkreśla składnię i dokonuje poprawy błędów. Dodatkowo posiada interfejs MDI, dzięki czemu możesz bez problemu edytować wiele plików w tym samym czasie. Pobierz PSPad i poznaj dalsze jego zalety. Najnowszy PSPad umożliwia również pracę z plikami umieszczonymi w sieci – aplikacja ma wbudowanego klienta ftp.

Download PSPad pozwoli Ci także korzystać z wbudowanych w program szablonów, które z pewnością ułatwią pracę. Mamy tu na przykład edytor html, edytor php, edytor Pascala, JScript i innych. PSPad 4.5 to także edytor heksadecymalny oraz zewnętrzny kompilator dający możliwość przechwycenia wyjścia. Jeśli tego jeszcze mało, PSPad do pobrania za darmo posiada edytor CSS TopStyle Life oraz pozwala na sortowanie linii i używanie operacji „znajdź i zastąp”. Możesz także operować w PSPad za pomocą WYSWIG.

Free download PSPad pozwoli Ci na komfortową pracę przy programowaniu. Ten darmowy edytor html i innych języków jest całkowicie bezpłatny. Spokojnie uruchomisz PSPad pod XP, nie powinno być także problemów z działaniem PSPad pod Vista. Program ten nie był jednak pisany z myślą o „siódemce”, więc nie gwarantujemy, że PSPad działa z Windows 7 bez problemów. Najlepiej pobierz program i sprawdź go w działaniu.

Istnieje wersja PSPad po polsku. To kolejny z atutów tego programu. A kolejny to fakt, że wraz z PSPad dostajesz za free wbudowaną w niego przeglądarkę sieciową. Czy można chcieć czegoś więcej? Pobierz PSPad pl i zacznij korzystać z jego możliwości. Free download PSPad da Ci edytor html oraz innych języków, a nadto świetne narzędzia do pracy.

Niestety, jak dotąd nie ma wersji PSPad na Linux, nie powstała także jak na razie wersja PSPad na Mac. Być może zmieni się to w przyszłości, jednak póki co aplikacja ta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla systemów Windows.

Podobne Programowanie

 • Inno Setup 5.4

  Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe).

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.

 • Firebird

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PSPad 4.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie