Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PGDesigner 0.0-39

Kategoria: Programowanie
Producent: hardgeus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.10.2008
Rozmiar: 91 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 260

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PGDesigner 0.0-39

Niewielkie narzędzie do modyfikacji baz danych PostgreSQL.

Aplikacja umożliwia tworzenie tabelek i kolumn, zapisanie ich oraz wygenerowanie kodu SQL z plików graficznych. Program może być również wykorzystywany do wykonywania poleceń SQL.

Podobne Programowanie

 • NetBeans

  NetBeans to zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie, modyfikowanie, a także konserwację różnego rodzaju oprogramowania.

 • Dev-C++

  Dev-C++ jest to zintegrowane środowisko programistyczne IDE wykorzystywane na systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PGDesigner 0.0-39Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie