Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nullsoft Install System 2.40

Kategoria: Programowanie
Producent: NSIS Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 611

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nullsoft Install System 2.40

Nullsoft Install System to niewielka aplikacja do tworzenia instalatorów dla systemu Windows.

Program jest prosty w obsłudze i umożliwia stworzenie własnego instalatora według indywidualnych potrzeb w 35 językach. Dzięki dużej ilości wtyczek i skryptów program można rozbudować o dodatkowe opcje.

Podobne Programowanie

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nullsoft Install System 2.40Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie