Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nullsoft Install System 2.40

Kategoria: Programowanie
Producent: NSIS Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 611

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nullsoft Install System 2.40

Nullsoft Install System to niewielka aplikacja do tworzenia instalatorów dla systemu Windows.

Program jest prosty w obsłudze i umożliwia stworzenie własnego instalatora według indywidualnych potrzeb w 35 językach. Dzięki dużej ilości wtyczek i skryptów program można rozbudować o dodatkowe opcje.

Podobne Programowanie

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.

 • Dev-C++

  Dev-C++ jest to zintegrowane środowisko programistyczne IDE wykorzystywane na systemach operacyjnych z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nullsoft Install System 2.40Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie