Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NSIS 2.40

Kategoria: Programowanie
Producent: NSIS developers
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 886

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NSIS 2.40

Dostępny za free NSIS 2.40 to narzędzie, które przyda się każdemu programiście. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób można  utworzyć aplikację instalacyjną. Program posiada trzy systemy kompresji, dzięki czemu możesz dopasować instalator do swojego programu tak, jak sam chcesz. Ten programik to niewielki pliczek, więc download NSIS 2.40 to dosłownie moment, jednak efektywność i możliwości są ogromne. Dodatkowo można do niego podpiąć wtyczki (plugins), dzięki którym opcje i zaawansowanie rosną.

Mamy czterdzieści wersji językowych – oczywiście jest także NSIS 2.40 po polsku. Przekonaj się więc o jego możliwościach i pobierz NSIS 2.40 teraz! Download za free podobne aplikacje po polsku w dziale Programowanie.

Podobne Programowanie

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • InstallJammer

  InstallJammer 1.2.7 to darmowy (GNU - GPL) kreator programów instalacyjnych.

 • Resource Hacker

  Resource Hacker 3.4.0.79 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów, którzy szukają dobrego narzędzia do edycji plików Win32. Dzięki niemu możemy otwierać .exe, .ocx., .dll, .cpl i .src.

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NSIS 2.40Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie