Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NSIS 2.40

Kategoria: Programowanie
Producent: NSIS developers
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 884

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NSIS 2.40

Dostępny za free NSIS 2.40 to narzędzie, które przyda się każdemu programiście. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób można  utworzyć aplikację instalacyjną. Program posiada trzy systemy kompresji, dzięki czemu możesz dopasować instalator do swojego programu tak, jak sam chcesz. Ten programik to niewielki pliczek, więc download NSIS 2.40 to dosłownie moment, jednak efektywność i możliwości są ogromne. Dodatkowo można do niego podpiąć wtyczki (plugins), dzięki którym opcje i zaawansowanie rosną.

Mamy czterdzieści wersji językowych – oczywiście jest także NSIS 2.40 po polsku. Przekonaj się więc o jego możliwościach i pobierz NSIS 2.40 teraz! Download za free podobne aplikacje po polsku w dziale Programowanie.

Podobne Programowanie

 • Firebird

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.

 • BlueJ 3

  BlueJ 3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji w języku Java. Szczególny nacisk kładzie się tu na początkujących, którzy mogą dzięki temu nauczyć się wszystkich niezbędnych rzeczy przy używaniu tego języka.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • Inno Setup 5.4

  Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe).

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NSIS 2.40Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie