Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Notepad++ 5.1

Kategoria: Programowanie
Producent: N++ Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 1.92 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 493

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Notepad++ 5.1

Dostępny za darmo Notepad++ 5.1 jest rozbudowanym edytorem kodu, który może posłużyć także do sporządzania zwykłych notatek. Obsługuje on liczne języki programowania, jak C, C++, Java, HTML, PHP i wiele, wiele innych. Program obsługuje autouzupełnianie, edycję z podziałem ekranu, kolorowanie i inne użyteczne funkcje. Przekonaj się o tym – download Notepad++ 5.1 nie kosztuje Cię ani grosza!

Nie jest co prawda dostępny Notepad++ 5.1 po polsku, ale dla programisty nie będzie to żaden problem. Projekt jest cały czas rozwijany i rozbudowywany, więc można spodziewać się w nim kolejnych użytecznych funkcji.

Podobne Programowanie

 • Inno Setup 5.4

  Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe).

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.

 • Firebird

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Notepad++ 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie