Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NetBeans 7.0

Kategoria: Programowanie
Producent: NetBeans
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.06.2011
Rozmiar: 41 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 410

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NetBeans 7.0

NetBeans to zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie, modyfikowanie, a także konserwację różnego rodzaju oprogramowania.  Aplikacja została stworzona w Javie co umożliwia jej uruchomienie na różnych platformach, takich jak Windows, Mac OS X, Solaris czy Linux. Program pozwala przede wszystkim na szybsze tworzenie budowy aplikacji Java, w tym również usług sieciowych oraz aplikacji mobilnych. NetBeans doskonale radzi sobie również z innymi językami programowania, a mianowicie, C/C++, PHP, JavaScript oraz Groovy. Najnowsza wersja programu zapewnia, m.in. integrację z serwerami Oracle WebLogic, a także wsparcie dla Oracle Database oraz GlassFish 3.1.

Aplikacja jest tworzona i rozwijana przez setki użytkowników z całego świata, dzięki czemu wszelkie wykryte w niej niedociągnięcia są szybko eliminowane. Programiści znający się na rzeczy nie powinni mieć problemów z obsługą NetBeans. Program oferuje kilka wersji językowych, do wyboru spośród angielskiej, portugalskiej, japońskiej, rosyjskiej, a także chińskiej. Niestety jak na razie nie ma wersji polskiej, co może utrudniać, zwłaszcza początkującym, korzystanie z zaawansowanych opcji tej aplikacji. Download NetBeans jest zupełnie darmowy, dlatego warto z niego skorzystać i sprawdzić na własnej skórze możliwości tego środowiska programistycznego. 

Uwaga, dostępna poniżej wersja jest to wersja podstawowa umożliwiająca pracę w php. Rozszerzone wersje znajdują się na stronie producenta.


Podobne Programowanie

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • Resource Hacker

  Resource Hacker 3.4.0.79 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów, którzy szukają dobrego narzędzia do edycji plików Win32. Dzięki niemu możemy otwierać .exe, .ocx., .dll, .cpl i .src.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NetBeans 7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie