Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

.NET Framework 3.5

Kategoria: Programowanie
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.09.2009
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 26098

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis .NET Framework 3.5

Być może czytając opisy programów na naszej stronie spotkałeś się nie raz ze zdaniem, że do poprawnego funkcjonowania danej aplikacji potrzebny jest .NET Framework 3.5. Rzeczywiście są programy, które nie będą działać bez NET Framework 3.5, gdyż jest to środowisko uruchomieniowe wymagane do odpalenia programów stworzonych w .NET 3.5. Na tej stronie oferujemy najnowszą wersję .NET Framework 3.5. Download trwa tylko kilka chwil po czym możesz zainstalować .NET Framework 3.5 za free na swoim komputerze.

Czym jest .NET Framework?
.NET Framework 3.5 (lub skrótowo .NET, które wymawiamy dot net) to platforma programistyczna zaprojektowana przez koncern Microsoft. .NET Framework zawiera środowisko uruchomieniowe oraz biblioteki klas niezbędne dla funkcjonalności programów. Technologia .NET nie jest skojarzona z konkretnym językiem programowania. Platforma .NET Framework kieruje różnymi elementami systemu, takimi jak: kod aplikacji, pamięć i zabezpieczenia. Oprogramowanie tworzone w środowisku .NET może działać po stronie serwera internetowego (IIS) lub na systemach, na których istnieje działająca implementacja tej platformy. W skład platformy wchodzą kompilatory języków wysokiego poziomu (C++/CLI, C#, Visual Basic .NET, J#0 oraz kompilator kodu zarządzanego wraz z debugerem. .NET Framework 3.5 nie działa po polsku.

Co nowego w .NET Framework?
.NET Framework 3.5, najnowszy z .NET Frameworków, został wyposażony w kilka funkcji rozbudowanych w stosunku do wersji poprzednich. Tak więc rozszerzono: funkcje dostępne w technologii Windows Workflow Foundation (WF), Windows Communication Foundation (WCF), Windows Presentation Foundation (WPF) i Windows CardSpace. Dodatkowo program .NET Framework 3.5 to program posiadający nowe funkcje z zakresu wielu technologii, które zostały dodane jako nowe zespoły w celu uniknięcia szkodliwych modyfikacji. Funkcje te są następujące: integracja z Language Integrated Query (LINQ to technologia zapewniającą dostęp do danych a funkcja daje dostęp do kodu napisanego w językach obsługujących technologię LINQ); ASP.NET AJAX, który pozwala tworzyć wydajne, interakcyjne i spersonalizowane aplikacje internetowe; obsługa protokołu New Web obsługującego usługi WAF (AJAX, JSON, REST, POX, RSS, ATOM oraz nowe standardy WS-*); obsługa narzędziowa technologii WF, WCF i WPF w programie Visual Studio 2008; nowe klasy w bibliotece klas podstawowych (BCL) programu .NET Framework 3.5. .NET Framework 3.5 do pobrania już teraz z naszego serwisu.

Uwaga:
Jeśli na komputerze instalowane były wcześniejsze wersje beta programu .NET Framework 3.5, przed uruchomieniem instalacji koniecznie należy je odinstalować. Należy też zainstalować na komputerze najnowszy dodatek Service Pack oraz aktualizacje dla używanej wersji systemu Windows. Są to elementy niezbędne do uruchomienia .NET Framework 3.5 ściągnij je z naszego serwisu lub ze stron Microsoft.

Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Vista, Windows XP. Microsoft nie podaje oficjalnych informacji na temat kompatybilności .NET Framework 3.5 z Windows 7. Nie ma na razie .NET Framework 3.5 w wersji pl. Nie zostało też udostępnione dla .NET Framework 3.5 spolszczenie.

Wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium 400 MHz lub jego odpowiednik (zlecane 1 GHz), pamięć RAM 96 MB (zlecane 256 MB), 500 MB wolnego miejsca, monitor: 800 x 600, 256 kolorów (zalecany 1024 x 768 high color, 32 bity).

Licencja
.NET Framework 3.5 nie jest trial. Microsoft rozpowszechnia .NET Framework 3.5 na licencji freeware. Oznacza to, że .NET Framework 3.5 można ściągnąć za darmo oraz używać bez ograniczeń bez żadnych opłat.

Jeśli potrzebujesz .NET Framework 3.5 pobierz go z naszego serwisu klikając na zielony przycisk pod tekstem. Zapraszamy do naszego działu Programy, gdzie znajdziesz biblioteki i inne dodatki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania komputera.

Podobne Programowanie

 • BlueJ 3

  BlueJ 3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji w języku Java. Szczególny nacisk kładzie się tu na początkujących, którzy mogą dzięki temu nauczyć się wszystkich niezbędnych rzeczy przy używaniu tego języka.

 • Resource Hacker

  Resource Hacker 3.4.0.79 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów, którzy szukają dobrego narzędzia do edycji plików Win32. Dzięki niemu możemy otwierać .exe, .ocx., .dll, .cpl i .src.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: .NET Framework 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie