Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MySQL GUI Tools Bundle 5.0 r12

Kategoria: Programowanie
Producent: MySQL AB
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 17,9 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1308

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis MySQL GUI Tools Bundle 5.0 r12

Czy pracujesz z MySQL? Jeśli tak, to wiesz zapewne, że od czasu do czasu przydałoby się pomóc sobie w pracy jakimś wygodnym narzędziem. I takie właśnie mamy przyjemność Ci pokazać. To dostępny za darmo MySQL GUI Tools Bundle. Nie jest to jedna aplikacja, a właściwie cały ich zestaw.  

Pierwszą aplikacją w zestawie MySQL GUI Tools Bundle za free jest MySQL Administratora. To graficzne narzędzie do zarządzania serwerem, dzięki któremu w łatwy sposób możesz wykonać na nim wszelkie możliwe operacje. Potrzebujesz skonfigurować parametry pracy serwerów, zarządzać kontami użytkowników? Download MySQL GUI Tools Bundle pozwoli Ci na to w łatwy i szybki sposób.

Druga aplikacja to MySQL Query Browser, dzięki któremu łatwo zoptymalizujesz zapytanie w języku SQL wobec serwera. Tiu także mamy do czynienia z interfejsem graficznym, co znacznie ułatwia pracę. Ostatnia rzecz to MySQL Migration Toolkit – jest to dość zaawansowany zestaw narzędzie, który otrzymujesz w pełnym zestawie MySQL GUI Tools Bundle do pobrania. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala ono na migracje baz danych i zarządzanie tymi procesami. Do tego celu wykorzystuje agentów napisanych w Java, co pozwala na transfery baz danych z różnych środowisk.

Jak więc widzisz jest to potężny zestaw, który znacznie ułatwi pracę. Bez problemu uruchomisz MySQL GUI Tools Bundle na Windows 7.  Program zadziała także z wcześniejszymi systemami operacyjnymi Windows. Nie zauważono żadnych problemów z działaniem MySQL GUI Tools Bundle na Vista. Podobnie rzecz się ma z MySQL GUI Tools Bundle na XP. Istnieją także osobne wersje MySQL GUI Tools Bundle na Linux oraz MySQL GUI Tools Bundle na Mac.

Jeśli więc na co dzień pracujesz  bazami danych, pobierz MySQL GUI Tools Bundle – przyda Ci się z pewnością. Jest tylko jeden – niezbyt wielki – minus. Jaki? Nie ma wersji MySQL GUI Tools Bundle po polsku. Jednak jako że w naszym kraju ten program przydaje się wielu osobom, zobacz w sieci, czy nie powstało spolszczenie MySQL GUI Tools Bundle.

Podobne Programowanie

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • wxDev-C

  wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji.

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MySQL GUI Tools Bundle 5.0 r12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie