Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate RC

Kategoria: Programowanie
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.03.2010
Rozmiar: 157 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 779

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate RC

Tylko miesiąc dzieli nas od oficjalnej premiery najnowszej edycji programu Microsoft Visual Studio. Zanim 12 kwietnia 2010 pakiet znajdzie się oficjalnie na półkach sklepowych, już teraz można pobrać Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate RC za darmo. Microsoft Visual Studio jest rodziną programów używanych przez programistów do tworzenia aplikacji komputerowych. Jego zadaniem jest umożliwienie tworzenia aplikacji prościej i szybciej. Używając Visual Studio programista ma dostęp do najnowszej wersji systemu programistycznego Microsoft .NET Framework. Pakiet oferuje usprawnienie sposobu tworzenia zapytań baz danych i lepsze wsparcie tworzenia aplikacji przy pomocy Microsoft Office. Dzięki wprowadzonym w wersji 2008 zapytaniom LINQ (ang. Language Integrated Query) oddano w ręce narzędzie narzędzie do pisania kwerend w stylu SQL bezpośrednio z języków programowania Microsoft. Przetestuj najnowszy Visual Studio 2010 – pobierz za darmo.

Pakiet Microsoft Visual Studio 2010 dostępny jest w trzech wariantach: Ultimate, Professional i Premium. Najprostszą wersją Visual Studio 2010 jest pakiet Professional z podstawowymi narzędziami MSDN. Posiada on elementarne narzędzia diagnostyczne pozwalające znajdować błędy w oprogramowaniu oraz pełen zakres narzędzi programistycznych. Pakiet Premium dodatkowo pozwala pracować nad jednym projektem kilku osobom równocześnie. Visual Studio 2010 Ultimate jest produktem najbardziej zaawansowanym – posiada wszystkie składniki pakietu w wersjach najbardziej rozbudowanych a dodatkowo funkcje Lab Management i Architecture and Modeling. Visual Studio 2010 po polsku nie jest dostępny – oferowane wersje językowe to: angielska, chińska, francuska, niemiecka, włoska, koreańska, hiszpańska i rosyjska. Wypróbuj najnowszą wersję pakietu Visual Studio 2010 - do pobrania za darmo już teraz.

Licencja
Visual Studio 2010 nie jest freeware! W tym miejscy można pobrać wersję ewaluacyjną Visual Studio 2010 (trial) w wersji Professional.

Cena
Koszt poszczególnych pakietów wygląda następująco: Visual Studio 2010 Pro z MSDN Essentials – 799 USD, Visual Studio 2010 Pro z MSDN – 1 199 USD, Visual Studio 2010 Premium z  MSDN 5 – 469 USD, Visual Studio 2010 Ultimate z MSDN – 11 899 USD,  Visual Studio 2010 Test Professional – 2 169 USD. Zamawiając już teraz Visual Studio 2010 Professional na stronie Microsoft: "microsoft.com/visualstudio/en-us/buy" zapłacisz specjalną promocyjną cenę 549.00 USD a więc zaoszczędzisz 250 USD. Zanim kupisz, wypróbuj Visual Studio 2010, download wersji testowej jest darmowy.

Wymagania systemowe
Visual Studio 2010 działa na XP x86 z SP 3 oraz Windows XP x64 z SP 2. Visual Studio 2010 zainstalujesz na Vista w wersji x86 i x64 z SP 1, Windows Server 2003 x86 i x64 z SP 2 (także R2), Windows Server 2008 (x86 & x64) x86 i x64 z SP 2 (także R2). Nie będzie problemu z instalacją Visual Studio 2010 na Windows 7 x86 oraz x64. Nie wydano oficjalnych wersji Visual Studio 2010 na Linux i Mac. Nie przygotowano Visual Studio 2010 w wersji pl.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 1.6GHz, 1024MB RAM, 3GB wolnego miejsca na dysku twardym, dysk 5400 RPM, DirectX 9, karta graficzna o rozdzielczości 1280 x 1024, napęd DVD-ROM.

Dostępna w tym miejscu wersja testowa Visual Studio 2010 to pełna wersja pakietu Professional. Przypominamy, że jest to Visual Studio 2010 RC czyli Release Candidate i może zawierać błędy. Przetestuj Visual Studio 2010 za free.

Podobne Programowanie

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.

 • wxDev-C

  wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate RCAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie