Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Visual Studio 2010 Professional

Kategoria: Programowanie
Producent: Microsoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2821

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Microsoft Visual Studio 2010 Professional

Microsoft Visual Studio 2010 Professional to zestaw narzędzi programistycznych, skierowany dla wszystkich użytkowników zainteresowanych tą dziedziną informatyki.  Najnowsza część tej aplikacji ukazała się w trzech wersjach, a mianowicie Premium, Professional, oraz Ultimate. Visual Studio 2010 Pro, bo o nim mowa, charakteryzuje się przede wszystkim poprawioną stabilnością, oraz zoptymalizowaniem jego wymagań, dzięki czemu nie potrzeba już komputera z innej epoki by móc cieszyć się ze wszystkich funkcji Visual Studio 2010 (do pobrania poniżej). Oczywiście Visual Studio 2010 nie jest freeware, a wersja programu którą możecie znaleźć na naszej stronie jest przeznaczona wyłącznie do testów. Pełna wersja Visual Studio 2010 ma pojawić się już kwietniu, a jej edycja oznaczona roboczym symbolem RC to jedynie darmowy tester Visual Studio 2010, który został wydany w celu zaznajomienia użytkowników z nowościami tej aplikacji, oraz sprawdzeniu jej wydajności. Download Visual Studio 2010 RC jest za free, podobnie jak korzystanie z tego programu. Niemniej jednak trial Visual Studio 2010 pozwala na testy jedynie do 30 kwietnia, a więc terminu kiedy pojawi się oficjalna wersja tego zaawansowanego narzędzia programistycznego. Nie trać więc czasu i pobierz Visual Studio 2010 za darmo aby poznać pełnię jego możliwości. Download Visual Studio 2010 RC za free jest skierowany właśnie dla Ciebie.

Visual Studio 2010 RC to kolejna ewaluacyjna wersja aplikacji do programowania, w której uwzględniono masę sugestii użytkowników pojawiających się przy okazji Beta 1 i 2. Prawdopodobnie finalna wersja będzie miała wręcz identyczny Source code jak Visual Studio 2010 RC, tak więc warto zabrać się już teraz do testów, skoro Microsoft daje taką możliwość. Już przy instalacji programu widać, że zmianie uległa szata graficzna, która w Visual Studio 2010 przypomina Windows 7. Swoją drogą program ten działa doskonale z „siódemką, ale i możliwe jest programowanie w Visual Studio 2010 na Vista i XP. Niemniej jednak w przypadku tego ostatniego, wymagana jest instalacja najnowszego Service Pack. Oczywiście nie ma Visual Studio 2010 na Mac, oraz Linux. Oprócz strony wizualnej, w programie udało się wyeliminować masę błędów związanych z szybkością, wydajnością i stabilnością Visual Studio. Program doskonale wykorzystuje .NET Framework 4.0, oraz zawiera wsparcie dla SQL 2008. VS 2010, jak wspominaliśmy, został przystosowany do Windows 7, dzięki czemu uwzględniono w nim narzędzia zintegrowanego środowiska programistycznego, właśnie dla W7, jak i dla Microsoft SharePoint 2010.

Na razie nie ma jeszcze Visual Studio 2010 po polsku, ale program jest dostępny w kilku innych językach, w tym rzecz jasna po angielsku. Miejmy nadzieję, że po premierze finalnej wersji pojawi się jednak Visual Studio 2010 pl bądź jakieś spolszczenie do niego. Użytkownicy, którzy mają problem z instalacją wersji RC VS 2010 powinni wiedzieć, że przed jej instalacją niezbędna jest deinstalacja wersji beta programu (jeśli takową posiadamy). Tutorial w Visual Studio 2010 już podpowie Wam jak to zrobić. Na razie nie wiadomo czy wyjdzie specjalna edycja Visual Studio 2010 portable, ale i wersja Professional bez problemu zadziała na laptopach. Więcej informacji o Visual Studio 2010 jak i o Excel  i Word możecie znaleźć na stornie producenta.

Podobne Programowanie

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.

 • NetBeans

  NetBeans to zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie, modyfikowanie, a także konserwację różnego rodzaju oprogramowania.

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft Visual Studio 2010 ProfessionalAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie