Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lcd Express 2.3 2.3

Kategoria: Programowanie
Producent: Mirosław Rycaj
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 566 Kb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 426

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lcd Express 2.3 2.3

Opublikowany po polsku Lcd Express to program, który z pewnością zainteresuje wszystkie osoby pracujące przy wyświetlaczach LCD.  Aplikacja służy do projektowania napisów dla wyświetlaczy alfanumerycznych LCD ze sterownikiem HD44780.

Download Lcd Express nie kosztuje ani grosza, a ułatwi Ci pracę dzięki wizualnemu edytorowi formatów matryc oraz możliwości symulacji multipleksowania pamięci CG RAM. To jeszcze nie koniec zalet! Dostępny za free Lcd Express potrafi także  wygenerować kod dla mikroprocesorów z rdzeniem AVR w różnych konfiguracjach. Jak więc widzisz, ten niewielki programik znacznie ułatwi Ci codzienną pracę. Ściągnij go teraz! Zobacz inne aplikacje

Podobne Programowanie

 • BlueJ 3

  BlueJ 3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji w języku Java. Szczególny nacisk kładzie się tu na początkujących, którzy mogą dzięki temu nauczyć się wszystkich niezbędnych rzeczy przy używaniu tego języka.

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!

 • InstallJammer

  InstallJammer 1.2.7 to darmowy (GNU - GPL) kreator programów instalacyjnych.

 • Inno Setup 5.4

  Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lcd Express 2.3 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie