Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lcd Express 2.3 2.3

Kategoria: Programowanie
Producent: Mirosław Rycaj
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 566 Kb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 428

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lcd Express 2.3 2.3

Opublikowany po polsku Lcd Express to program, który z pewnością zainteresuje wszystkie osoby pracujące przy wyświetlaczach LCD.  Aplikacja służy do projektowania napisów dla wyświetlaczy alfanumerycznych LCD ze sterownikiem HD44780.

Download Lcd Express nie kosztuje ani grosza, a ułatwi Ci pracę dzięki wizualnemu edytorowi formatów matryc oraz możliwości symulacji multipleksowania pamięci CG RAM. To jeszcze nie koniec zalet! Dostępny za free Lcd Express potrafi także  wygenerować kod dla mikroprocesorów z rdzeniem AVR w różnych konfiguracjach. Jak więc widzisz, ten niewielki programik znacznie ułatwi Ci codzienną pracę. Ściągnij go teraz! Zobacz inne aplikacje

Podobne Programowanie

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lcd Express 2.3 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie