Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Installshield 2013

Kategoria: Programowanie
Producent: Flexera Software, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.11.2011
Data modyfikacji: 18.03.2014
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 1258

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Installshield 2013

Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów. Jest to program dobrze znany i ceniony wśród innych podobnych aplikacji. Na rynku tego typu oprogramowania zdobył, uznanie jest ceniony i często wykorzystywany przez osoby tworzące oprogramowanie komputerowe. Program ma do zaoferowania całą gamę gotowych do użycia szablonów, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli jednak chcemy stworzyć oryginalny własny projekt to również mamy taką możliwość. Installshield daj nam możliwość dowolnego projektowania wyglądu okienek jak również tworzenia własnych indywidualnych funkcjonalności. Mamy tu oczywiście obsługę skryptów installscript, która daje możliwość wdrażania własnych rozwiązań technologicznych. Kolejną niezwykle przydatną funkcją programu jest debugger pozwalający śledzić każdy pojedynczy element instalacji. Dzięki temu z łatwością możemy zlokalizować wszelkiego rodzaju problemy i miejsce ich wystąpienia. To z kolei pozwoli znacznie przyspieszyć cały proces związany z tworzeniem instalatora danej aplikacji.


Podobne Programowanie

 • wxDev-C

  wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • BlueJ 3

  BlueJ 3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji w języku Java. Szczególny nacisk kładzie się tu na początkujących, którzy mogą dzięki temu nauczyć się wszystkich niezbędnych rzeczy przy używaniu tego języka.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Installshield 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie