Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Installshield 2013

Kategoria: Programowanie
Producent: Flexera Software, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.11.2011
Data modyfikacji: 18.03.2014
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 1256

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Installshield 2013

Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów. Jest to program dobrze znany i ceniony wśród innych podobnych aplikacji. Na rynku tego typu oprogramowania zdobył, uznanie jest ceniony i często wykorzystywany przez osoby tworzące oprogramowanie komputerowe. Program ma do zaoferowania całą gamę gotowych do użycia szablonów, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli jednak chcemy stworzyć oryginalny własny projekt to również mamy taką możliwość. Installshield daj nam możliwość dowolnego projektowania wyglądu okienek jak również tworzenia własnych indywidualnych funkcjonalności. Mamy tu oczywiście obsługę skryptów installscript, która daje możliwość wdrażania własnych rozwiązań technologicznych. Kolejną niezwykle przydatną funkcją programu jest debugger pozwalający śledzić każdy pojedynczy element instalacji. Dzięki temu z łatwością możemy zlokalizować wszelkiego rodzaju problemy i miejsce ich wystąpienia. To z kolei pozwoli znacznie przyspieszyć cały proces związany z tworzeniem instalatora danej aplikacji.


Podobne Programowanie

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • Dev-C++

  Dev-C++ jest to zintegrowane środowisko programistyczne IDE wykorzystywane na systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Installshield 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie