Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Install Creator 2.0 build 31

Kategoria: Programowanie
Producent: Clickteam
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 2,5 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 547

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Install Creator 2.0 build 31

Piszesz własne programy? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię dostępny za free Install Creator. Jest to narzędzie, dzięki któremu możesz w łatwy i szybki sposób wykreować instalatory własnego oprogramowania. Oczywiście nie zabraknie tu wszystkich niezbędnych opcji, jak zapisy w menu Windows, zapisy w rejestrze dla fontów i bibliotek, ustalanie konfiguracji, itp. Niestety, nie ma wersji Install Creator po polsku, jednak jeśli znasz angielski, nie będzie probemu.  

Jest to aplikacja darmowa, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować ją w celach komercyjnych. Downlaod Install Creator zajmuje dosłownie moment (waga pliku to 2,5 MB), a z pewnością ułatwi Ci pracę.

Podobne Programowanie

 • Inno Setup 5.4

  Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe).

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Install Creator 2.0 build 31Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie