Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Install Creator 2.0 build 31

Kategoria: Programowanie
Producent: Clickteam
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 2,5 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 544

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Install Creator 2.0 build 31

Piszesz własne programy? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię dostępny za free Install Creator. Jest to narzędzie, dzięki któremu możesz w łatwy i szybki sposób wykreować instalatory własnego oprogramowania. Oczywiście nie zabraknie tu wszystkich niezbędnych opcji, jak zapisy w menu Windows, zapisy w rejestrze dla fontów i bibliotek, ustalanie konfiguracji, itp. Niestety, nie ma wersji Install Creator po polsku, jednak jeśli znasz angielski, nie będzie probemu.  

Jest to aplikacja darmowa, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować ją w celach komercyjnych. Downlaod Install Creator zajmuje dosłownie moment (waga pliku to 2,5 MB), a z pewnością ułatwi Ci pracę.

Podobne Programowanie

 • Dev-C++

  Dev-C++ jest to zintegrowane środowisko programistyczne IDE wykorzystywane na systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.

 • BlueJ 3

  BlueJ 3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji w języku Java. Szczególny nacisk kładzie się tu na początkujących, którzy mogą dzięki temu nauczyć się wszystkich niezbędnych rzeczy przy używaniu tego języka.

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Install Creator 2.0 build 31Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie