Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InstallJammer 1.2.7

Kategoria: Programowanie
Producent: InstallJammer
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 17.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 256

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis InstallJammer 1.2.7

InstallJammer 1.2.7 to darmowy (GNU - GPL) kreator programów instalacyjnych.

Program pozwala tworzyć instalatory pracujące w różnych systemach operacyjnych (WIndows, Mac OSX czy Linuks). Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze cały proces obsługiwany jest z poziomu łatwego kratora, mimo to program posiada również dostęp do zaawansowanych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad wynikiem swojej pracy.

Podobne Programowanie

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.

 • Resource Hacker

  Resource Hacker 3.4.0.79 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów, którzy szukają dobrego narzędzia do edycji plików Win32. Dzięki niemu możemy otwierać .exe, .ocx., .dll, .cpl i .src.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InstallJammer 1.2.7

dodał: ~filak , 23.11.2008

Super!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie