Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Inno Setup 5.2.3

Kategoria: Programowanie
Producent: Jordan Russell
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 1,4 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 892

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Inno Setup 5.2.3

Dostępny za darmo Inno Setup przyda się każdemu, kto potrzebuje sprawnego narzędzia do tworzenia instalatorów aplikacji. Dzięki Inno Setup możesz tworzyć nie tylko instalatory, ale także zaprojektować ikony, stworzyć wpisy w menu start oraz rejestrze systemu. Aplikacja ta również pozwoli Ci na kreację deinstalatorów. Inno Setup pl obsługuje różne języki, nie tylko polski.

Choć jest to aplikacja darmowa, można jej używać w celach komercyjnych. Jeśli więc programujesz w domu czy firmie, zainteresuj się tym programem. Download Inno Setup nie kosztuje ani grosza, a jest niezwykle użytecznym narzędziem, które znacznie ułatwia pracę.

Podobne Programowanie

 • NetBeans

  NetBeans to zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie, modyfikowanie, a także konserwację różnego rodzaju oprogramowania.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Inno Setup 5.2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie