Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Inno Setup 5.4

Kategoria: Programowanie
Producent: Jordan Russel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2011
Rozmiar: 1.67
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 604

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Inno Setup 5.4

Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe). To darmowy programik, oferujący mnóstwo różnorodnych, pomocnych opcji. Znajdziemy tu między innymi dodawanie wpisów do rejestrów i plików INI, możliwość instalacji w wielu językach, a także tworzenie skrótów na pulpicie i menu start. Inno Setup doskonale importuje rejestry oraz przenosi pliki z InstallShield.

Aż trudno uwierzyć, że tak zaawansowana aplikacja jest dostępna za darmo. Download Inno Setup można wykonać z tej właśnie strony. Z pewnością zainteresowanych zainteresuje informacja, że plik .exe może być kompresowany w formacie 7-Zip LZMA lub też bzip2. Nie ma co prawda wydania Inno Setup 5.4 pl, jeśli jednak ktoś zajmuje się programowaniem, z pewnością zna język angielski i nie będzie mieć problemów z obsługą. Program ten zbiera dość pozytywne opinie, zarówno pośród portali branżowych, poświęconych programowaniu, jak też i samych użytkowników. Można w sieci znaleźć niejeden tutorial Inno Setup, który pomoże w maksymalnym wykorzystaniu tej aplikacji.

Warto też dodać, że jest to rzecz uniwersalna. Można używać Inno Setup 5.4 zarówno na Windows7, jak i Vista czy XP. Spisuje się tak samo dobrze w wydaniu 32, jak i 64-bitowym. Jeśli więc ktoś szuka dobrego, użytecznego kreatora instalatorów, ten darmowy programik będzie jak znalazł. Aby go pobrać, wystarczy tylko kliknąć poniższy link – co oczywiście również nic nie kosztuje.

Podobne Programowanie

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Inno Setup 5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie