Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IBExpert Developer Studio 2008.08.03

Kategoria: Programowanie
Producent: HK-Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 19,1 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 553

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis IBExpert Developer Studio 2008.08.03

IBExpert - to program do tworzenia i kompleksowego zarządzania bazami danych. Aplikacja oferuje przejrzysty interfejs dzięki czemu jest niezwykle łatwa w obsłudze.

Program obsługuje bazy InterBase i Firebird. Umożliwia łączenie i dzielenie gotowych baz, edycję SQL, dzięki przejrzystej i intuicyjnej graficznej obsłudze nawet niezaawansowany użtkownik jest wstanie stwrzyć rozbudowaną i sprawnie działającą bazę danych.

Podobne Programowanie

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.

 • wxDev-C

  wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IBExpert Developer Studio 2008.08.03Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie