Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EditBone 5.5

Kategoria: Programowanie
Producent: Lasse Rautiainen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 3,9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 99

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EditBone 5.5

Pomimo niewielkich rozmiarów EditBone oferuje Ci on wsparcie dla ponad 50 języków programowania, przeszło 20 motywów graficznych oraz niezwykle pomocną funkcję, która porówna i przeszuka interesujące nas pliki tekstowe. 

Dzięki niezmiernie prostemu i przyjaznemu interfejsowi, EditBone stanowi znakomita alternatywę dla Windowsowego Notatnika. Przede wszystkim ma o wiele więcej opcji do zaoferowania. Dzięki narzędziom, w które jest wyposażony możemy jednocześnie pracować z wieloma plikami w jednym oknie, kolorować składnie większości najpopularniejszych języków programowania.

Nie zabrakło również możliwości porównywania wyszukanych wcześniej zawartości interesujących nas dokumentów. Dla skrócenia czasu pracy program oferuje przydatną funkcję tworzenia makr dla najczęściej powtarzanych sekwencji. 

Podobne Programowanie

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.

 • wxDev-C

  wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji.

 • Inno Setup 5.4

  Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe).

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EditBone 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie