Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Edi 3.1

Kategoria: Programowanie
Producent: Wojciech Sobieski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 51 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1096

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Edi 3.1

Dostępny za darmo Edi 3.1 to program polecany dla każdego, kto tylko programuje w Fortranie lub dopiero uczy się tego języka. Całość posiada wszystko, co tylko aplikacja tego typu mieć powinna – a więc kompilator, biblioteki, i inne elementy. Download Edi 3.1 pozwoli Ci oczywiście na skorzystanie z wszystkich elementów. Co warto zauważyć, program powstał z wykorzystaniem darmowych elementów, dlatego też i on sam jest możliwy do pobrania bez konieczności żadnych opłat.

Wypada także dodać, że Edi 3.1 jest po polsku, więc nie potrzeba Ci znajomości języka obcego do zabawy.Jeśli używasz języka Fortran, z pewnością zainteresuje Cię ta aplikacja. Zobacz nowsze aplikacje w dziale programowanie.

Podobne Programowanie

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • BlueJ 3

  BlueJ 3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji w języku Java. Szczególny nacisk kładzie się tu na początkujących, którzy mogą dzięki temu nauczyć się wszystkich niezbędnych rzeczy przy używaniu tego języka.

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.

 • Firebird

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Edi 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie