Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Edi 3.1

Kategoria: Programowanie
Producent: Wojciech Sobieski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 51 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1095

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Edi 3.1

Dostępny za darmo Edi 3.1 to program polecany dla każdego, kto tylko programuje w Fortranie lub dopiero uczy się tego języka. Całość posiada wszystko, co tylko aplikacja tego typu mieć powinna – a więc kompilator, biblioteki, i inne elementy. Download Edi 3.1 pozwoli Ci oczywiście na skorzystanie z wszystkich elementów. Co warto zauważyć, program powstał z wykorzystaniem darmowych elementów, dlatego też i on sam jest możliwy do pobrania bez konieczności żadnych opłat.

Wypada także dodać, że Edi 3.1 jest po polsku, więc nie potrzeba Ci znajomości języka obcego do zabawy.Jeśli używasz języka Fortran, z pewnością zainteresuje Cię ta aplikacja. Zobacz nowsze aplikacje w dziale programowanie.

Podobne Programowanie

 • wxDev-C

  wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!

 • SharpDevelop

  SharpDevelop jest to dostępne na darmowej licencji środowisko programistyczne IDE.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Edi 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie