Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DFemul 0.45

Kategoria: Programowanie
Producent: Piotr Kowaluk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 1,1 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 247

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DFemul 0.45

Program DFemul to polska aplikacja, powstała dla wszystkich, którzy używają lub mają zamiar używać kas fiskalnych. Jak na razie jest to jedyna tego typu aplikacja w sieci. W dodatku DFemul jest za darmo, możesz więc wykorzystać go w każdej chwili.

Aplikacja ta pozwoli Ci na przetestowanie drukarki fiskalnej zgodnej z protokołem POSNET. Nadaje się świetnie do szkolenia w zakresie używania tych urządzeń, a także do próbnych wydruków. Jako że DFemul jest po polsku, nie potrzeba Ci do niego żadnej instrukcji. Poleca się je każdemu, kto używa urządzeń fiskalnych w swojej pracy lub ma zamiar takie nabyć. Polecamy.

Podobne Programowanie

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DFemul 0.45Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie