Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DFemul 0.45

Kategoria: Programowanie
Producent: Piotr Kowaluk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 1,1 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 246

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DFemul 0.45

Program DFemul to polska aplikacja, powstała dla wszystkich, którzy używają lub mają zamiar używać kas fiskalnych. Jak na razie jest to jedyna tego typu aplikacja w sieci. W dodatku DFemul jest za darmo, możesz więc wykorzystać go w każdej chwili.

Aplikacja ta pozwoli Ci na przetestowanie drukarki fiskalnej zgodnej z protokołem POSNET. Nadaje się świetnie do szkolenia w zakresie używania tych urządzeń, a także do próbnych wydruków. Jako że DFemul jest po polsku, nie potrzeba Ci do niego żadnej instrukcji. Poleca się je każdemu, kto używa urządzeń fiskalnych w swojej pracy lub ma zamiar takie nabyć. Polecamy.

Podobne Programowanie

 • BlueJ 3

  BlueJ 3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji w języku Java. Szczególny nacisk kładzie się tu na początkujących, którzy mogą dzięki temu nauczyć się wszystkich niezbędnych rzeczy przy używaniu tego języka.

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DFemul 0.45Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie