Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CreateInstall FREE 4.14.4

Kategoria: Programowanie
Producent: Gentee, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 321

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CreateInstall FREE 4.14.4

CreateInstall FREE to darmowy i wszechstronny kreator instalatorów dla programów tworzonych przez użytkowników.

Program pozwala stworzyć kompletny instalator na wzór tych dostępnych wwz z oprogramowaiem komercyjnym. Użytkownik ma możliwośc konfigurowania parametrów ikon, folderów, tworzonych skrótów. Aplikacja posiada również opcję wygenerowania programu deinstalującego.

Podobne Programowanie

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.

 • Dev-C++

  Dev-C++ jest to zintegrowane środowisko programistyczne IDE wykorzystywane na systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • wxDev-C

  wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CreateInstall FREE 4.14.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie