Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lazarus 1.0.8

Kategoria: Programowanie
Producent: Miracle Concepts Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2013
Rozmiar: 110,7MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 122

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lazarus 1.0.8

Lazarus to typowe zintegrowane środowisko programistyczne (IDE), które jest w pełni kompatybilne z programem Delphi oraz bibliotekami LCL (Lazarus Component Library). Mamy tutaj do czynienia z tworzeniem okien programu za pomocą popularnej metody drag and drop. Ponadto zaimplementowane biblioteki The Interface zapewniają niemal błyskawiczne przejścia pomiędzy róznymi interfejsami oraz systemami. W obecnej wersji mamy do czynienia z obsługą interfejsów typu WIN32 GDI, GTK+ 1.2.x (Unix, Mac OS X), GTK+ 2.x, Qt 4 (C++) oraz Windows CE. Co ważne, proponowaną aplikację programista wykorzystać może także w trakcie tworzenia projektu o zamkniętym kodzie. Twórcy oferują także wsparcie dla tworzenia oprogramowania dla urządzeń typu PDA z Windows CE i Qtopia i już niebawem dla PalmOS i Symbiana.

Podobne Programowanie

 • wxDev-C

  wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji.

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • Inno Setup 5.4

  Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lazarus 1.0.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie