Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZHider 2.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Zinious Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2009
Rozmiar: 82 KB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1786

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ZHider 2.0

ZHider to niewielkie i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem, np. szefa przechodzącego za plecami. W jednej chwili, za dotknięciem odpowiedniego przycisku, nasze sekrety znikają z pola widzenia. Programik ten nie posiada nawet interfejsu graficznego, jest więc niemożliwy do wykrycia przez postronnego obserwatora.

Cała obsługa odbywa się za pomocą predefiniowanych klawiszy. Pomimo braku polskiego menu, nikt nie powinien mieć problemu z opanowaniem prezentowanego programu. Możemy oczywiście wybrać, które programy chcemy schować. Lepiej tylko zawczasu upewnić się, czy znamy kombinację, by przywrócić je z powrotem! Opcjonalnie możemy nawet ukryć programy widoczne w Managerze Zadań.

Podobne Pozostałe

 • Weryfikator

  Weryfikator to świetne, darmowe narzędzie idealne dla każdego kto ma problem z błędnym wpisywaniem numerów PIN, REGON itd.

 • Winstep Nexus Dock

  Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS.

 • MyDefrag

  MyDefrag to proste narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które w przeszłości było udostępniane pod nazwą JkDefrag.

 • SlimDrivers

  SlimDrivers jest aplikacją służącą do zarządzania sterownikami działającymi w systemie Windows.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller to niezwykle przydatne narzędzie, które doskonale sprawdza się jako nieco ulepszony odpowiednik systemowej aplikacji do odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows.

Inne informacje


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZHider 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie