Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZHider 2.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Zinious Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2009
Rozmiar: 82 KB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1783

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ZHider 2.0

ZHider to niewielkie i nieskomplikowanie narzędzie, które przyda się każdemu kto chce ukryć otwarte programy czy okna obecne na pasku zadań Windows, przed niepowołanym okiem, np. szefa przechodzącego za plecami. W jednej chwili, za dotknięciem odpowiedniego przycisku, nasze sekrety znikają z pola widzenia. Programik ten nie posiada nawet interfejsu graficznego, jest więc niemożliwy do wykrycia przez postronnego obserwatora.

Cała obsługa odbywa się za pomocą predefiniowanych klawiszy. Pomimo braku polskiego menu, nikt nie powinien mieć problemu z opanowaniem prezentowanego programu. Możemy oczywiście wybrać, które programy chcemy schować. Lepiej tylko zawczasu upewnić się, czy znamy kombinację, by przywrócić je z powrotem! Opcjonalnie możemy nawet ukryć programy widoczne w Managerze Zadań.

Podobne Pozostałe

 • Gameplay Time Tracker

  Ciekawy i przydatny program pozwalający kontrolować czas spędzony z grami komputerowymi zainstalowanymi w systemie Windows.

 • 4sync

  Przechowuj dane na wirtualnym serwerze i dziel się nimi ze znajomymi dzięki 4sync!

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller - świetny, darmowy program, który z powodzeniem może zastąpić nie zawsze działające po naszej myśli systemowe narzędzie do odinstalowywania gier i programów.

 • StrokeIt

  StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze.

 • TweakRAM

  Jeśli chcielibyście w szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób przyspieszyć pracę swojego komputera bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci RAM, wystarczy zainstalować niewielki ale jednocześnie skuteczny program o nazwie TweakRAM.

Inne informacje


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZHider 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie