Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

YUMI 0.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Davide Costa
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 16.04.2013
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 1,1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 100

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis YUMI 0.9

W dobie niewielkich laptopów czy netbooków, które najczęściej pozbawione są napędów optycznych, bardzo przydatną rzeczą są bootowalne nośniki USB z systemami operacyjnymi, czy podstawowym oprogramowaniem. Jednym z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia tego typu nośników jest YUMI. Nazwa programu to skrót od angielskiego: Your Universal Multiboot Installer.

Aplikacja pozwala zapisać interesujące nas oprogramowanie zarówno na karcie pamięci, jak i na pendrive w postaci plików ISO lub popularnych archiwów RAR i ZIP. Dzięki prostemu interfejsowi nikt nie powinien mieć problemów z obsługą programu. Poza wspomnianymi funkcjami, program oferuje także automatyczne pobieranie z sieci najnowszych wersji Linuxa oraz wybranych przez użytkownika programów.

Podobne Pozostałe

 • TweakRAM

  Jeśli chcielibyście w szybki, prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób przyspieszyć pracę swojego komputera bez konieczności kupowania dodatkowej pamięci RAM, wystarczy zainstalować niewielki ale jednocześnie skuteczny program o nazwie TweakRAM.

 • ManicTime

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program do śledzenia wszelkiej aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • Stickies

  Stickies 7 to aplikacja, która przydać się może dosłownie wszystkim użytkownikom – zarówno tym bardzo zabieganym, jak i mniej.

 • DriverEasy

  DriverEasy to niezwykle przydatna aplikacja, która zeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu najnowszych sterowników i pomoże przeprowadzić proces aktualizacji.

 • Simple Port Forwarding

  Simple Port Forwarding to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca szybkie przekierowanie i otwieranie portów na routerze, która większość operacji wykonuje automatycznie, a zadaniem użytkownika jest jedynie podanie niezbędnych danych do przekierowania, takich jak model routera, nazwa użytkownika, hasło dostępu, a także określenie który port ma zostać przekierowany lub ewentualnie otwarty i dla jakiej aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: YUMI 0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie