Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

YUMI 0.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Davide Costa
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 16.04.2013
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 1,1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 104

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis YUMI 0.9

W dobie niewielkich laptopów czy netbooków, które najczęściej pozbawione są napędów optycznych, bardzo przydatną rzeczą są bootowalne nośniki USB z systemami operacyjnymi, czy podstawowym oprogramowaniem. Jednym z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia tego typu nośników jest YUMI. Nazwa programu to skrót od angielskiego: Your Universal Multiboot Installer.

Aplikacja pozwala zapisać interesujące nas oprogramowanie zarówno na karcie pamięci, jak i na pendrive w postaci plików ISO lub popularnych archiwów RAR i ZIP. Dzięki prostemu interfejsowi nikt nie powinien mieć problemów z obsługą programu. Poza wspomnianymi funkcjami, program oferuje także automatyczne pobieranie z sieci najnowszych wersji Linuxa oraz wybranych przez użytkownika programów.

Podobne Pozostałe

 • Atomic Clock Sync

  W Internecie możemy napotkać wiele różnego rodzaju aplikacji. Zdecydowana większość z nich jest bardo użyteczna, jednak trafia się mnóstwo programów o wątpliwej przydatności, a także kuriozów, z którymi nie za bardzo wiadomo, co robić.

 • Advanced IP Scanner

  Advanced IP Scanner to darmowy i przede wszystkim prosty w użyciu program, który umożliwia szybkie skanowanie sieci lokalnych w celu zlokalizowania różnego rodzaju aktywnych urządzeń takich, jak routery, smartfony, komputery, tablety, itp.

 • SHAREit

  Bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze program do szybkiego i bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy komputerem i urządzeniami mobilnymi.

 • Archivarius 3000

  Niedostępny za darmo Archivarius 3000 4.49 to program do efektywnego przeszukiwania korespondencji elektronicznej.

 • Winstep Nexus Dock

  Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: YUMI 0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie