Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Weryfikator 2.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: SebSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2011
Data modyfikacji: 02.10.2013
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 297

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Weryfikator 2.0

Weryfikator to prosty i niezwykle intuicyjny program do sprawdzania poprawności numerów, takich jak: PIN, NIP i podobnych.

Chyba każdy z nas miewał niejednokrotnie problem z błędnie zapisanym numerem do swojej karty kredytowej, czy też numerami bardziej osobistymi, takimi jak NIP, REGON itd. Dzięki produktowi firmy SebSoft nasz problem zniknie w mgnieniu oka.

Najnowsza wersja programu pozwala na weryfikację numerów rachunków bankowych, które są zgodne z obowiązującym standardem IBAN. Co więcej aplikacja jest całkowicie darmowa, nie wymaga żadnych, dodatkowych opłat. 

Podobne Pozostałe

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • Adobe Flash Player Uninstaller

 • Calculator Prompter

  Standardowy kalkulator systemowy, który dostępny jest w menu Akcesoria w systemie operacyjnym Windows niestety nie zawsze okazuje się wystarczający. Umożliwia bowiem skorzystanie jedynie z podstawowych funkcjonalności. Jeśli chcielibyśmy liczyć nieco bardziej skomplikowane równania, warto zwrócić uwagę na darmowy Calculator Prompter.

 • Hotspot Shield

  Hotspot Shield 2.83 jest aplikacją, która szczególnie przyda się osobom często podróżującym. Jak sugeruje to nazwa, przeznaczona jest do hotspotów, czyli punktów, gdzie można podłączyć się do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi)

 • Origin

  Origin jest aplikacją scalającą gry wydane przez studio EA.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Weryfikator 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie